Частни Детски градини-във Варна

  • 711
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте мили мами изкам даве питам знаетили къде има ЧАСТНИ ДЕТСКИ ГРАДИНИ.Ако можете дами казете адресите или някакви телефони.

# 1
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
детската градина в морската, близо до р-т Хоризонт.
друга не знам да има

# 2
  • Мнения: 1 008
"Малкият принц"-квартал Чайка,близо до МГ

# 3
  • Мнения: 1 277
"Черепаха"- намира се на ул. Възраждане 12

# 4
  • Мнения: 1 120
"Черепаха"- намира се на ул. Възраждане 12
А каква е таксата за тази градина?

# 5
  • Мнения: 1 277

А каква е таксата за тази градина?

За съжаление, не си спомням Embarassed. Някой по рано беше пуснал линк и от там научих за тази градина.

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 385
А
детската градина в морската, близо до р-т Хоризонт.
друга не знам да има
Казва се АБВ точно до Зоологическата градина, а вътре в градината някои от клетките пише, че животните са осиновени от децата от ЧДГ, но не помня коя има и адрес и телефон (на клетката на сърникчките беше табелата)

# 8
  • Мнения: 131
За Черепаха мога да ти пратя сайта.
www.4erepaha.dir.bg

# 9
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
малко да побутна тази тема, евентуално някой да даде информация, ако си води детенцето на такова място напоследък.
ще започваме към ноември яслата евентуално, ако е готова базата, но ми се иска да я водя от време на време до обяд в детски клуб. къде мога да я водя почасово, гледах старите теми, но сякаш всички искат месечна такса, а и няколко месеца напред?
 Hug

# 10
  • Мнения: 1 008
Доскоро тук се появяваше реклама на детски център "Портокал"-можеби ако се разровиш във форума ще намериш инфо по въпроса.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Моята приятелка води детето си за час-два в "Радост и усмивка" и е доволна. Сега, покрай стачката и аз мислех да ги ползвам, но не съм, така че лично впечатление нямам:
http://radostusmivka.dir.bg/_wm/basic/?df=273421&dflid=3

Общи условия

Активация на акаунт