Кой е с предимство?

  • 1 710
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Една друга тема ме наведе на мисълта че има доста различни мнения по въпроса за секса (в брака говоря- не за перверзии и насилие). Споделете моля как мислите, кой е с предимство този на който му се иска секс или този на който не ? Чие желание би трябвало да уважим.
 Аз ще започна като според мен желанието е по-силно от нежеланието така че luvbed

# 1
  • Мнения: 2 082
аз мисля,че''насила хубост не става...''

# 2
  • Мнения: 216
за това написах че не става въпрос за насилие и перверзии!!!!! а ми за обикновеното аз искам той е изморен и т.н ще подканиш ли партньора си с любовна игра или ще го оставиш/и ще се поддадеш ли на любовната покана на партньора си ако си изморен(a)? съжалявам ако има двойки, които не са "търнд on" един от друг!

# 3
  • Мнения: 2 423
ДА АМА КОГАТО ТИ ТОКАЖАТ Е ГАДНО НАЛИ?????????????????2

# 4
  • Мнения: 68
С предимство съм аз.  Mr. Green Ако аз не искам, а той иска- няма какво да го обсъждаме, нищо няма да правим. Щом не искам, значи си имам причина. Ако аз искам, а той не.. хм... няма такъв филм.

# 5
  • София
  • Мнения: 900
Божееееееее  ooooh! ooooh! ooooh!
А аз влетях да давам шофьорски съвети  Laughing Laughing Laughing

А по темата

Аз съм с предимство  Wink

# 6
  • Мнения: 2 082
за това написах че не става въпрос за насилие и перверзии!!!!! а ми за обикновеното аз искам той е изморен и т.н ще подканиш ли партньора си с любовна игра или ще го оставиш/и ще се поддадеш ли на любовната покана на партньора си ако си изморен(a)? съжалявам ако има двойки, които не са "търнд on" един от друг!

нямах предвид нищо за насилие,а за това,че ако аз не искам,нищо няма да стане,колкото и да ме подканят...

# 7
  • Мнения: 2 386
ДА АМА КОГАТО ТИ ТОКАЖАТ Е ГАДНО НАЛИ?????????????????2

Ъ?  Rolling Eyes



И аз си помислих, че за шофиране става дума  Mr. Green
С предимство...съм аз  bowuu И в двата случая.

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
нежелаещият има предимство - това съм аз bowuu!
ако успее да ме " размрази" по някакъв начин - ОК, но понякога с нищо не става ...и си оставям дълбоко замразена!!! Mr. GreenТогава просто няма смисъл от секс, нали се прави от двама , уж?!

# 9
  • Мнения: 685
Жената!!!!

# 10
# 11
  • Мнения: 3 634
С предимство съм аз.  Mr. Green Ако аз не искам, а той иска- няма какво да го обсъждаме, нищо няма да правим. Щом не искам, значи си имам причина. Ако аз искам, а той не.. хм... няма такъв филм.

И при нас така  Peace

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Зависи от ситуацията, зависи и от характерите на двамата. В смисъл кой е по-отстъпчив, кой повече се съобразява и др. такива неща.

# 13
  • Мнения: 216
Щеше да е интересно ако чуем и мъжко мнение по въпроса( нищо чудно че ние сме с предимство каквито са ни кротки- бог да ни ги поживи)
 smile3521

# 14
  • Мнения: 4 447
Е... ако дадеш мигач... може и да ти дадат предимство, но ние като изпаднем в такава ситуация -  fiuuuuuu Joy

Общи условия

Активация на акаунт