Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 185 отговора

под водата

Съпрузите ви питали ли са ви с колко мъже сте били(интимно) преди да срещнете него?И ако ,,да,,....то вие истината ли сте казвали или сте му я спестили?

Аз...аз му я спестих когато ме попита? Rolling Eyes
(Но той ме попита....защото аз го пипитах Mr. Green)
Цитирай

Не ме е питал, разбира се, все пак е възпитан човек
Цитирай

София

Не ме е питал,но сме говорили на тази тема.
Цитирай

под водата

Не ме е питал, разбира се, все пак е възпитан човек
Аз не съм Mr. Green
Цитирай

Варна

Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace
Цитирай

София

Ако ме попита това, ще го попитам на свой ред той с колко жени е бил преди мен.
Цитирай

София

Не ме е питал,но аз не съм му спестявала.
Цитирай

под водата

Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace
Бе и мен ме тресна любопитството! Wink
А преди него...ми никога не съм се вълнувала с колко е бил(бившият ми съпруг) newsm78!Не е събудил любопитството ми явно! 35
Цитирай

София

Даже се отбраняваше от опитите ми сама да си казвам.  Mr. Green Сега съм благодарна за това. Вече не бих му казала за нищо на света... Аз пък знам за неговото любовно минало, но то не е кой знае какво.  hahaha
Цитирай

Да, питал ме е и аэ него също, нормално е да энаеш такива подробности  след като живееш с един човек, обичаш го и то любопитството те подбучква по някое време  Mr. Green
Цитирай

Аз попитах първа, беше логично да си призная и моя опит. Че и с подробности сме си разказвали.
Цитирай

Бургас

Казах му истината. Peace
newsm10
Цитирай

София

явно жените сме по любопитни-и аз съм питала,но той мене не,а и не се натискам да го прави.даже като тръгна да казвам нещо за някой бивш,ме слуша с половин ухо.май не им е много приятно,така че добре си направила че си му спестила бройката,особено ако е голяма. Peace
Цитирай

Brokenpromiseland

Да, питал ме е и аэ него също, нормално е да энаеш такива подробности  след като живееш с един човек, обичаш го и то любопитството те подбучква по някое време  Mr. Green
Peace
Цитирай

Не ме е питал специално, но сме говорили.  Аз съм му казала истината, сигурна съм, че и той на мен. Нищо лошо не виждам в това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 185 отговора