Сбогом, Дари!

  • 19 749
  • 547
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 881
Господи,защо.Просто не мога и не искам да повярвам.Защо си отиде това прекрасно детенце,толкова лъчезарна и усмихната беше малката Даринка.Сълзите ми не спират ,щом като погледна малката си дъщеричка и пред очите ми се явява малкото Дари.Почивай в мир,миличка.Кураж на мама и татко и на сестричката и Лори,която толкова се бори да спаси малкото момиченце. Cry
Сбогом,ДАРИ...............

# 541
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много ми е мъчно за детенцето...Да почива в мир малката душица...

# 542
  • Мнения: 96
Сбогом мила Дари! Flowers Rose

# 543
  • Мнения: 908
Вижте какво намерих във форума в save-darina.org

Това го е писало момиче също на име Дарина. Надявам се да не ми се сърди, че го разпространявам. Много ми хареса и смятам, че трябва да стигне до повече хора 

Къде отлитат ангелите...
Ами...те не отлитат, те не си отиват...Ангелите са край нас.
Един прекрасен ангел живя на този свят - сред смъртните.
Живя, за да ни научи...
...колко ценен е животът...
...да бъдем добри...
...да живеем пълноценно...
...да се борим...с усмивка...
Живя, за да ни покаже...
...че можем да бъдем добри...
...че стига да искаме, чудеса ще постигнем...
...показа колко кратък може да бъде животът...
Живя, за да ни накара...
...да ценим всеки миг на този свят...
...да се сплотим в името на великата идея да запазим искрицата живот в детските очи...
...накара ни да прегърнем децата си силно, да погледнем в техните очи, за да разберем колко сила и воля за живот се отразяват в тях...
Бог не отреди на Дари земен живот, защото казват, че Бог има нужда от своите ангели...Ангелчето Дари ни напусна, но ние знаем, че тя напусна само света на болката и страданието, но не и нашите сърца. Тя ще остане в паметта ни, за да не позволи да забравяме онова, на което ни научи...ние вярваме, че тя ще бди над земните ангели, тя ще свети - звезда в небето, за да огрява пътя човешки нелек...
Дари,
Нека Господ закриля твоето семейство и им дава кураж и сила в борбата за преодоляване горчивата истина...
Почивай в мир, ЗВЕЗДИЦЕ ясна!
Мили родители, мила Лоре,
Убедена съм, че ангелчето Дари винаги ще кръжи край вас. Тя не си е отишла от вашия дом, тя е с вас.
Прегръщам ви
КУРАЖ!

# 544
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къде отлитат ангелите...
Hug
Мина една седмица, а аз продължавам да плача всеки път като видя тази тема и още не мога да повярвам.

# 545
  • София
  • Мнения: 218
Сбогом,мила Дари.

# 546
  • Мнения: 51
Отиде си миличката.............

Сбогом,Дари!  Cry Cry Cry

# 547
  • Хасково
  • Мнения: 180
Мир на праха и.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт