Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Второто ДТК беше преди 3-4 дни, а подусината се появи от вчера и е доста голяма и червена. Слагам копрес от риванол, но няма ефект. Много се притеснявам, защото за първи път се случва. Хубавото в случая че бебо не го боли.
На някой случвало ли се е подобно нещо? Дайте ми съвет как да махна проклетата буца Praynig
Цитирай

Не се притеснявай.Ще мине с времето,просто трябва да си търпелива.На мойта бебка също и се появи буца,която мина след два месеца от самосебе си.Така че-споко!!!
Цитирай
Цитат на: kiki
Не се притеснявай.Ще мине с времето,просто трябва да си търпелива.На мойта бебка също и се появи буца,която мина след два месеца от самосебе си.Така че-споко!!!
  Присъединявам се - ще мине сама. Няма смисъл от компреси. Това е реакция, която е нормална и е често срещана.  thumbsup
Цитирай
Цитат на: Anonymous
Цитат на: kiki
  Присъединявам се - ще мине сама. Няма смисъл от компреси. Това е реакция, която е нормална и е често срещана.  thumbsup
И аз се присъединявам!При нас също се е случвало,няма нужда да се притесняваш Very Happy Можеш да разтриваш леко,ако бебо не го боли.
Цитирай
Недей се шашкай. Съвсем нормално е. Бучките могат да останат доста дълго време, сами ще се разнесат, не се пртеснявай.
Цитирай
Много ви благодаря за бързите отговори, но аз нещо съм се шашнала. Днес правя непрекъснати компреси с реванол и май има ефект - буцата понамаля или поне на мен така ми се струва. Но червенината си стои Sad
В такъв случай може ли да се къпе детето или трябва да изчакам няколко дни
Цитирай

Sofia

Аз съм госта Embarassed
Цитирай

geography.tar.gz

Я изчакай няколко дена с къпането за всеки случей, макар че не е опасно. Подутинката ще мине от самосебе си, не се притеснявай и не го тормози детето с тези компреси.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.