Darinka si otide!!!!!

  • 2 233
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 169
мир на праха и Flowers Rose Flowers Rose

# 17
  • Мнения: 3 929
Току що научих и аз, че Даринка е починала. Мир на малката й душичка! Най-искрени съболезнования на семейството й!
Всеки път, когато чуя за смъртта на някое дете, имам чувството, че част от мен също умира. Мъчно ми е много.

# 18
  • Мнения: 168
милото дете! Съболезнования и от мен - сърцето ми е свито!

Дарина остави много след себе си. То - както и тя самата - не трябва да бъде забравено! Децата са най-важни!

# 19
  • Мнения: 86
Не мога да повярвам.........сърцето ми се сви като прочетох лошата новина. Толкова хора мислехме това прекрасно детенце...............Моите най-искрени съболезнования към цялото семейство на Дарито!!!Мило детенце, не заслужаваше такава съдба!!!Почивай в мир!Макар и да не те познавахме лично, част от сърцата ни си отидоха с теб!

# 20
  • Мнения: 1 878
Онзи ден си мислех пак за Дари. Какво направи тя, до каква национална кампания доведе. И как благодарение на нея се помага сега и на други деца в нужда. Мислех си за името й, че не е случайно - Дарина - дари на... Ангелът Дарина изпълни мисията си на земята и се прибра отново на небето. Ангел, който не престава да се усмихва и закриля всички болни дечица. Дарява им топлина, вяра и надежда. Наистина имам чувството, че Дари беше пратена именно, за да се случи всичко това. За да направи хората по-добри, да ги сплоти и да помогне на децата в нужда. Е, ако е наистина така - успя. БРАВО!
Дари ще остане да живее в сърцата на всички. Поклон пред светлата й памет!  Flowers Rose
Много сили на родителите й и на Лора! Благодаря им за прекрасното слънчице, което бяха създали и отгледали!   bouquet

Още от снощи когато научих не мога да си спра сълзите, а думите ми пресъхнаха  Cry
Толкова силно се надявах, че ще прочета обнадеждаващи новини скоро, но уви.................
Почивай в мир малко усмихнато момиченце Дари, а родителите и сестричката ти дано намерят сили да продължат.


 Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 2 125
Ужасно ми е мъчно  Cry
 Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 2 910
Каква мъка Cry
Съболезнования на семейството.

# 23
  • Мнения: 814
Искрено скърбя за малката Дари!  Нейната съдба ни накара да се замислим, че болката е около нас, че всички можем да помогнем с каквото можем, че всички сме хора и трябва да бъдем такива! Защото още много деца се нуждаят от нашата помощ и подкрепа.
Искрени и дълбоки съболезнования на родителите на Дари и на Лора! Не сте сами в скръбта си, мили хора, спделяме я и ние, българските майки!
Поклон пред паметта на Дари, един боец, едно ангелче, което вече е на небето!




# 24
  • София
  • Мнения: 1 423
Много ми е мъчно  Cry
Мир на праха й!  Praynig

# 25
  • Мнения: 1 174
Чак сега разбирам тъжната новина! Sad
Нямам думи...

Мойте съболезнования към семейството на детенцето!

# 26
В Библията в Йоан 5 глава и стихове 28 и 29 самият Исус Христос е казал:
   "Не се чудете на това; защото иде часът, когато всички, които са в гробовете, ще чуят гласа Му
 
   и ще излязат: онези, които са вършили добро, ще възкръснат за живот, а които са вършили зло, ще възкръснат за осъждане".

Това е голяма утеха за всички, които са починали и за техните близки, че ще дойде време когато ще възкръснат и ще можем да се видим и да сме заедно с тях.  

# 27
  • Мнения: 908
Сетих се за това видео...

Как започна всичко...

http://www.youtube.com/watch?v=LNHgnXm60WE

Интересно ми стана като гледах, че този, който е правил клипчето е написал "Нека помогнем на този ангел да лети отново и да бъде щастлив". Разбира се, казано е с най-добри чувства и с желание Дари да се оправи, но то пък взе, че се получи в буквалния смисъл...   newsm45

# 28
  • Мнения: 6 049
Милото детенце-почивай в мир! CryНа родителите-много сили да се справят с мъката....

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 397
Ужасно ми е мъчно за Дари, за всички болни дечица като нея, които си отиват преди да са изтанцували най -прекрасния си танц, преди да  са прекарали своята най-романтична вечер, преди да са посрещнали най- красивия изгрев и изпратили най-вълшебния залез, преди да са изживяли всички моменти, които карат човек да бъде щастлив. Не е честно този шанс да им бъде отнет, не е честно...
Почивай в мир мила Дари! Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт