А я пък аз друго преброяване

  • 3 162
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 317
ами, моя сам го изроди
колко му е, точилката между зъбите...........#Silly
даде ми едно павурче и се зае със секциото
по едно време само отиде до майка му, която живее 8 етажа по-високо да вземе конци на заем, че нашите се оказаха некачествени ppp   ppp  ppp

# 31
  • Мнения: 2 567
Присъства и нито той, нито аз съжалявам.
Роза, и аз не мога да разбера подобни доводи  Shocked Не виждам нищо срамно, а подкрепа в такъв момент си трябва!

# 32
Цитат на: Нинчето1
.. точилката между зъбите...........#Silly
...
И като каза точилка, че се сетих. Сигурно ако мъжо имаше такава под ръка би ми я натикал, че като знам как го захапах при второто раждане (нямаше време за епидурал) Embarassed  Laughing Хвърли и камери и камкордъри - горкият човечец Crazy

# 33
А пък за записите. Леле как го бях насмъртафазила. Както вие, така и ние поддържаме баби и дядовци с такива. И нашият моля ви се като взел, че им записал и раждането с подробностите - потънах от срам

# 34
  • Мнения: 185
Да, присьства и преряzа пьпната врьв. бе6е много спокоен и каzа, 4е сьм се дьржала геройски, бе6е ми голяма помо6т.

# 35
  • Мнения: 4 244
Цитат на: miravmbd
Аз четох някъде мъжки мнения относно присъстването на раждането.
Доста от тях бяха негативни.
Едни казаха,че това е променило отношението им към секса със собствените им жени.
Други физически не издържали на гледката.
Трети се чувствали принудени ,задължени да присъстват и не биха го направили ако не се било очаквало от тях.

Аз лично моя го изфиджгах от стаята.

Абе Мира - не знам кого са питали, ама ако моя попитат - ще им каже че това преживяване му отворило очите колко му е еротична жената.
Като се е отворил,леле мале luvbed не казвам само по колко на ден

# 36
  • Мнения: 4 244
AAAAА
Не
Още се моткам тук по българско - репортер от мястото на събитието
А като се върна не ми се мисли - сигруно ще ме награби още на летището Embarassed

# 37
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
I nasia tatko prisastva na razdaneto(az bez nego ne vlizah v rodilnata zala Laughing  Laughing  #Silly ).
Sega kato go pita niakoi kak e bilo ,toi otgovaria ,tse sledvastia pat ili ste ubie lekarite ili niama da vliza.Milia i toi strada zaedno s men, a az pak tolkova go stiskah za rakata ,tse posle mu bese sinia edna sedmitsa #Crazy

# 38
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И наШия татко присъства,но не заЩото аз съм го карала. Даже като се замисля дори не бяхме обсъждали въпроса а когато настъпи момента той беШе там до мен.Е пъпната връв не я сряза той  заЩото е супер слаба ракия и види ли кръв обелва о4ите,но беШе горд 4е е присъствал на раждането и ЩеШе да ревне когато се запозна с дъЩеря си  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 072
НаШият татко Не присьства, и аз не исках и той не искаШе.
Закара ме в болницата и малко поседя в предродилна . Аз раждах ноЩа, той си е бил у дома и е гледал бременната ми снимка с голия корем. Рано сабахлем му пратих sms, което пази и до днеска:"Боли много оЩе не сьм мама". Хи4 не сьжалявам, 4е не дойде.

# 40
  • Мнения: 1 072
Момичета, обяснете ми, това, освен че е мода, някаква чужбинска култура ли е? От психологическа гледна точка вие защо искате мъжа да присъства? Аз се чуствам като морален инвалид като чета всеобщото мнение за това колко сте освободени  Embarassed Аз просто не мога да си го представя, наистина. Според мен това не е място и гледка за моя мъж, искам да си запазя някаква загадка около себе си... А и ние като говорихме затова с него, той сам си каза, че предпочита да не присъства точно в този момент...

# 41
Цитат на: Tanya
... От психологическа гледна точка вие защо искате мъжа да присъства? ...
Таня, ами аз се чувствах по-спокойна с него. Пък и за първото раждане даже не знаех и езика Embarassed .Но за това хората са различни. Тук като му казаха, че може да присъства и той остана повече от доволен. Беше много щастлив, че ми помага в тия моменти. Grinning

# 42
# 43
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: Tanya
Момичета, обяснете ми, това, освен че е мода, някаква чужбинска култура ли е? От психологическа гледна точка вие защо искате мъжа да присъства? Аз се чуствам като морален инвалид като чета всеобщото мнение за това колко сте освободени  Embarassed Аз просто не мога да си го представя, наистина. Според мен това не е място и гледка за моя мъж, искам да си запазя някаква загадка около себе си... А и ние като говорихме затова с него, той сам си каза, че предпочита да не присъства точно в този момент...

Ами какво да те кажа   Thinking Не мисля,4е е въпрос на мода,освободеност или неЩо от този род. Мисля ,4е  просто е право и на  баЩата ,стига да го иска да 4уе първия пла4 на детето си и да го прегърне като се появи на бял свят. В крайна сметка баЩите са големи хора и не мисля ,4е е необходимо да "се крие" от тях от къде и как се раждат бебетата.Не ме е било срам от мъжа ми.Той поиска да присъства и аз бях Щастлива от това.Имах нужда от неговото присъствие,от ръката му,която държах и ми даваШе кураж и сила.
Разбира се това е неЩо което идва отвътре и не мисля ,4е трябва да се кара някой да го прави насила ако не се 4увства в състояние да го понесе.

# 44
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Tanya
Момичета, обяснете ми, това, освен че е мода, някаква чужбинска култура ли е? От психологическа гледна точка вие защо искате мъжа да присъства? Аз се чуствам като морален инвалид като чета всеобщото мнение за това колко сте освободени  Embarassed Аз просто не мога да си го представя, наистина. Според мен това не е място и гледка за моя мъж, искам да си запазя някаква загадка около себе си... А и ние като говорихме затова с него, той сам си каза, че предпочита да не присъства точно в този момент...


И аз не мсиля, че е мода, поне не в чужбинско, но рядко някой татко пропуска раждането, просто въпрос на нагласа явно. Аз не съм се притеснявала от мъжа ми, а съвсем не съм свръх разкрепостена или освободена или както искаш го наречи. Моите "настройки" Wink  са, че това бебе е на двама ни, двамата сме го правили, то ще ни свързва завинаги независимо какви ще са ни отношенията един ден, така че той също има правото да изживее това- независимо дали раждането ще е бързо и безболезнено или с куп проблеми- ние също не можем да избираме предварително, а тръгваме да раждаме и каквото сабя покаже Wink
Аз например никога не бих могла да му разкажа раждането с такива подробности, че да го "изживее" от разказа ми (даже аз доста пъти съм го разпитвала за неща, които ми се губеха от многото вълнение). Не мога да си представя в този така велик ден (такъв е останал в съзнанието ми) да сме били разделени.
Но няма и нищо лошо и във вашето решение, особено пък като сте единодушни, всяка връзка е различна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт