София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден(3 част)

  • 32 933
  • 196
  •   1
Отговори
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте мами старата тема нещо замря и са я заключили затова пускам нова. Хайде бъдещи и настоящи мами от района включвайте се. Ако искате да пишем по малко инфо за себе си. Аз започвам първа:
Казвам се Мими на 22 от Красна поляна и очаквам бебо на 1 юли (а кой знае-може и по-рано). Обичам да се разхождам че в къщи ми е адски скучно. Ако има желаещи мами (с коремчета или сладки бебчета) за разходки да свиркат.  smile3522

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 371
Ние - щурачка Мина и нейната мама, сме винаги готови. Ходим в Бори мечката, в Каменицата, в кафенето на Щерев, в трафопоста до Бори мечката.
Не знам защо почти никой не пише в тази тема  newsm78 newsm78

# 2
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ние - щурачка Мина и нейната мама, сме винаги готови. Ходим в Бори мечката, в Каменицата, в кафенето на Щерев, в трафопоста до Бори мечката.
Не знам защо почти никой не пише в тази тема  newsm78 newsm78

На кое му викате Боримечката,Каменицата,кафенето на Щерев.Аз района го познавам ама така по имена не се сещам кое какво е.Може ли да ми обясниш по-подробно кои са тези места?  Grinning
Ама верно никой не пише,а толкова много мами виждам да се разхождат.  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 149
Здравейте!
Къде се намират тези заведения?
Аз съм Илинден също, макар да се числя и към другата отчетна - Св. Троица, Фондови жилища... Simple Smile

# 4
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами както казах не съм много наясно на кое му викат така.А ако искаш за разходки на първа линия съм.  Peace
Само кажи къде и кога пък да видим ще си допаднем ли.  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 170
  bouquetЗдравейте мацки! Аз се казвам Диди, а бебо е Никола. Казвайте къде да се срещаме и да въртим кръгчета Laughing
 В Боримечката не е ли пълно с цигани? Аз там сама не смея, особенно след като прочетох, че на една мама някаква циганка и откъснала верижката от врата.Другите кафета сигурно ги знам, но не по име.
 Явно разхождащите се мами не пишат в нашия форум, а така по улиците пък аз се притеснявам да се запознавам.

# 6
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами ето ни нас.Аз не съм още мама, ама малко ми остана, но не пречи и сега да се разхождаме.То и аз съм срамежливичка и ми е трудно да заговоря някой на пътя.Да си спретнем една среща за разходка а?Дайте повече инфо

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 371
Здравейте!
Боримечката е бившето има на Св. Петър и Павел  парка с църквата зад Лукойл. Не е страшно и през деня не е пълно с цигани - само с баби пенсионерки и вече почти няма пейки. Тях циганорята и подрастващите ги изкрадохи и потрошиха по време на вечените си попълзновения.
Каменицата е бирарията срещу клиниката на Щерев, а тя е малко по-надолу от Тина Киркова.
Ако някой иска да се присъединява към нас да пише на ЛС да се разберем.
Влизам тук вечер, след като зверчо заспи и сутрин преди да се е събудил.

# 8
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
0883 322348
С удоволствие ще се присъединя.Ако искаш звънни когато ти е удобно и да се чакаме на Лукоил щом е точно до парка.Че не се сещам със сигурност кое е Каменицата.Нямам никакви ангажименти освен че един ден като ми се обадят от един магазин ще чакам да ми доставят нещо.Иначе напълно свободна съм.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 529
Здравейте мами!
Извинявам се, че нахлувам в темата ви (Разсадника е бившия ми квартал)  bouquet
Баща ми си взе компютър и иска да се включи в и-нет - моля споделете кой е вашия доставчик и доволни ли сте!
Благодаря предварително!!!!

# 10
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте мами!
Извинявам се, че нахлувам в темата ви (Разсадника е бившия ми квартал)  bouquet
Баща ми си взе компютър и иска да се включи в и-нет - моля споделете кой е вашия доставчик и доволни ли сте!
Благодаря предварително!!!!

Горещо ти препоръчвам моя-NETWLAN.Супер бърза е връзката на цени от 20 нагоре.Офиса се намира до ФАНТАСТИКО и РАМСТОР в Западен парк май се води.Няма да съжаляваш ако се пуснеш към тях.  Peace

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 371
Ние сме към Евроком - пакетна цена. Една майка от квартала е към Центрум груп и е много доволна, а и цената е по-добра от на Евроком (ако не бяхме с 1ногодишен договор сигурно към тях щях да се включа).
Трабва да се има предвид, все пак, че нет-а го ползвам не за работа, а за браузване и изискванията не са ми особено високи, но независимо от това нямам оплаквания (и мъж също, а той е профешънал компютърджия).

# 12
  • Мнения: 26
Здравейте мами! И ние сме от квартала - карето с къщите до стадион Септември. При нас има две много хубави площадки, идеални за разходки и игра (особено сега като са нацъфтели липите). Ние сме на 2,5 годинки и ще се радваме да ни дойдете на гости в квартала, само дето сега съм малко болна Sad Един бърз въпрос - да знаете добра детска градина в района? Трябва ли да ходи самостоятелно до WC или не е задължително? Какви са процедурите и изискванията? 

# 13
  • Мнения: 26
П.С. За интернета - ние сме към Пауър Нет и също сме много доволни Simple Smile

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 371
ООООООО scarlet това е едно от любимите ми квартални кътчета - все едно съм на морето. Много спокойно и хубаво. А и ми е по-близо от Боримечката. Ние идваме и без покана. Даже и на люлките се люлеем, а за последно в района си загубихме и една много яка дънкова шапка.
А за градината - до колкото съм чела и знам от една приятелка май си позакъсняла със записването. Те още зимата ходиха и подаваха молба и сега вече следят някакви класирания. Иначе аз се сещам за 3 градини - най-близо ти е при стадиона, но от другата страна, пада се след оградата. От другата страна на булеварда, зад СВА, има пак градина и третата е при Тина Киркова. За съжаление не знам какви са изискванията. Хубаво е да отидеш и да питаш.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 23:05 от zvanche

Общи условия

Активация на акаунт