Въпрос за процедура при генеколог

  • 1 325
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,

Дали някой може да ми каже каква е тази процедура, която се извършва на "легло" така му викат. Жена ми е ходи на гинеколог има  поликистоза на яйчниците и и правиха доста изследвания и сега доктора и казал, че трябва да се направят 14 процедури по 30 мин на "леглото", но когато тя го попитала той отказал да и каже за какво става дума даже и се разкрещял, че не му вярва. Та ако някой знае Sad

# 1
  • Мнения: 1 950
 Shocked #Crazy Shocked за първи път чувам такова нещо.
Дано някой по-запознат се включи, но ми изглежда супер измислено.
Единственото, което ми идва на ум е някаква физиотерапия, иглотерапия такива неща.

# 2
  • Мнения: 902
Моят съвет е да смените лекаря.
Всеки лекар трябва да е готов да отговаря и на най-налудничавите въпроси на пациента си с търпение, разбиране и уважение.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да не е някой шарлатанин този лекар.Как така ще и крещи и няма да иска да и обясни за какво става дума.А за такива процедури чувам за първи път.

# 4
  • Мнения: 820
Да не е ходила при проф. Пранчев? Той има такива процедури "на леглото", "на стола"... ако е така прочетете тази тема.

# 5
  • Мнения: 768
Четох скоро някъде, че при някои проблеми се прави гинекологичен масаж с цел подобряване кръвообращението. Може би за нещо такова става дума.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 12:42 от Fiorella

# 6
  • Мнения: 8
да, за проф. Пранчев става въпрос

# 7
  • Мнения: 820
Той е много добър, но единствено за лечение на усложнения след раждане - отворени шевове, инфекции,  пластики и т.н. За лечение на поликистоза се ориентирайте към друг специалист.

# 8
  • Мнения: 4 700
На мястото на жена ти бих си сменила гинеколога. Първо, никога не съм чувала zа "проzедури на легло" и второ тя е пациентката, оставя си там парите следователно има и право да zнае какво 6те и правят.  Naughty

# 9
  • Мнения: 7 716
Бягайте далече от този лекар. Всеки пациент има право да знае какво е лечението.

# 10
  • Мнения: 8
Благодаря Ви много за съветите.
Взимаме си ( сигурно ще има проблеми при взимането) изследванията и отиваме при друг.

Общи условия

Активация на акаунт