Комплекс Магнолиите Приморско

  • 1 341
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Моля Ви, кажете вашето мнение за Магнолиите - Приморско. Ще почиваме там и ми се иска да разбера нещо повече за комплекса. Благодаря Ви предварително  Wink

# 1
  • Мнения: 7 106
Не сме почивали там, но сме ходили да вечеряме няколко пъти в комплекса и мога да ти кажа, че е невероятен. Чисто, поддържано, спокойно - без излишна глъчка и врява. Плажа е на 2 минути път, много голям и добре поддържан (поне от това, което видях). Има детска стая с доста играчки, както и детска площадка с люлки, пързалка и пясъчник. Имам доста снимки от там, ако проявяваш интерес пусни ми на Лс мейл да ти изпратя наколко да добиеш представа  Wink.
Аз лично много харесвам мястото, единственото което ме спира да почивам там е че не харесвам особено Приморско, а не обичам да съм "вързана" на едно място.

# 2
  • Мнения: 1 426
ако можеш да понасяш французи става. От както е открит 3 години ходим там, но с всяка година е по-зле (най-вече храната). Хубавото е че има все повече българи. След 15 часа забрави да спиш на отворен прозорец, само климатик е спасението, защото почва френската аеробика в басейна. Иначе за деца е спокойно няма я лудницата наоколо като в колемите комлекси.

# 3
След последния Биг-брадър намразих Приморско.................. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт