Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,
Чувствам се много уплашена.  Crying or Very sad Откриха ми HPV 16. Изчетох много теми, но не можах да открия отговор на два въпроса. Разбрах, че този вирус е изключително опасен и че 70% от жените с рак на шийката на матката са били заразени с него. Разбрах, че няма лечение но този вирус и това много ме притесни. Все пак как се процедира: пият ли се лекарства, за да се възпира развитието на вируса?
Резултатът от цитонамазката ми е ІІ степен, но при колпоскопията ми откриха една малка област, която не се оцветява.
Ще съм много благодарна на всички, които споделят своя опит. Чувствам се много уплашена.    
Цитирай

по света и у нас

Десан спокойно. Почти всеки човек има такъв вирус, но при някой е силно изразен. Това е лечимо, макар и не напълно, но поне вируса утихва и не работи (ако мога така да се изразя). Отиди при гинеколога си, той ще ти назначи лечение. Не се тревожи, ще се оправиш  Hug
Цитирай
Благодаря ти много, Hri! В понеделник съм на лекар. Много се притеснявам, защото много искам бебенце! Crying or Very sad
Цитирай

Не се притеснявай. Виж таzи тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178356.0

Тук има много полеzна информация.   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.