Някой знае ли как работи д-р Дърмонов?

  • 11 165
  • 5
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Интересува ме работното му време, къде и по какъв начин може да се отиде на преглед при него, със запазен час или не. Ако знаете телефон, моля напишете го.
 

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Д-р Атанас Дърмонов – "МБАЛ-Ст. Загора" ?
Чукни му името във Гугъл, има информация, но е във вид на  HTML и нямам време сега да чакам и да търся, свали си го, трябва да има и телефони там.
Ето ти и направо линк, но не знам дали ще ти го отвори, че е доста дълго.

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%B4-%D1%80+%D0%94%D1% … D%D0%B5&meta=

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Интересува ме работното му време, къде и по какъв начин може да се отиде на преглед при него, със запазен час или не. Ако знаете телефон, моля напишете го.
 

Д-р Дърмонов е детски ортопед и приема в частния си кабинет. В момента не мога да се сетя как се казва улицата, но ще ти обясня - виждам, че си от Стара Загора. Предполагам знаеш градинката на Баня Пиперка - има малка уличка точно зад люлките - табела Медицински център. Мога да ти дам личният му телефон - 088 / 7420294.
Задължително трябва да си вземеш час, а ако искаш преглед с апарат за детенце - има определени дни в които преглежда. Последно изпращах моя колежка с внучето си при него и разбрах, че е доста натоварен.
Ако имаш нужда от помощ или още информация пиши ми на лични.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 17:22 от Renate_R

# 3
  • Мнения: 2 122
Приема понеделник и четвъртък, но няма часове поне за 2-3 седмици напред.

# 4
Адреса на който работи Д-р Дърмонов е  Граф Игнатиев 32В , към днешна дата има часове, МЦ"Тонус"

# 5
 Аз имам дъщеря на почти 7 месеца.Още преди да навърши 2 месеца я заведохме при д-р Дърмонов на преглед.Прегледа ни на ехограф ( който не е включен към здравната каса и струва 30 лв).на нас ни откриха че имаме неразвита лява тазобедрена става.Това се е получило от факта че аз по голяма част от бременнността си носих плода седалищно.Ккато и да е предписа ни една ортопедична възглавничка на Фрейка която я носихме 2 месеца по 22 часа в денонощието и сега вече моето дете е напълно здраво за което благодаря на д-р Дърмонов и Господ.Д-р Дърмонов е изключителен специалист

Общи условия

Активация на акаунт