Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете да направя своя избор за лятната отпуска. Разгледах много предложения им нета, но ме е страх да не се окаже, че няма нищо общо с рекламата.

Търся бунгало на южоното черноморие на живописно,тихо и спокойно място. Със самостоятелна баня и тоалетна. По възможност с кухненски бокс. Да има условия за барбекю и вечеря на открито.

Ако някой е бил на подобно място и е останал доволен, нека сподели!

Цитирай

София - Бургас

http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3580

Ето, едно адресче за бунгало, точно каквото ти желаеш, има в станцията барбекю на дървени въглища, което е спец. за почиващите, а плажът е точна на 5 метра от бунгалата......Мястото е идеално за почивка.....Дано да ти хареса, разкошно е....
Цитирай

незнам точно и аз

Бунгала на Китен.Самостоятелен санитарен възел на 30м.от плаж Атлиман в гора.
Цитирай

София

и аз се интересувам от бунгало, но виждам няма предложения  Sad
Цитирай

София

www.namore.info - Тук има доста инфо, който не го мързи, може да разгледа, доста подробно е описано Peace
http://www.campingarapia.com/ - Конкретно за Арапя (ама за там съм пристрастна Laughing)
« Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 15:32 от Пети »
Цитирай

Аз вече си намерих бунгало. На Арапя.
Ходила съм там като малка и имам прекрасни спомени. Беше райско кътче.
Разбрах обаче, че и там вече е започнало строителство.

Дано не се разочароваме....
Цитирай

София

Аз търся някъде към Синеморец...Пети, ще разгледам  Peace
Цитирай

софия

Ние ще почиваме в бунгала в Приморско, в ММЦ-то. Бунгалата са собственост на Албена. И миналата година бяхме там, и е приятно, защото са в гора, аи плажа не е далеч, не е пренаселено /надявам се и тази година да е така/. Ако искаш да разгледаш: www.albena-bg.com. Там влизаш в страницата за Приморско, бунгалата, в които ние бяхме са "Холидейз", но има и по-големи, с кухненски бокс /"Ропотамо"/.
Цитирай

София

Нещо не ми се отваря сайта...но през '98 или '97 съм била на ММЦто...не беше никак зле, но за тогава...сега не знам как е newsm78
Цитирай

Белгия/София

Ние там ще ходим по препоръка на kaleia  Peace
Цитирай
Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете да направя своя избор за лятната отпуска. Разгледах много предложения им нета, но ме е страх да не се окаже, че няма нищо общо с рекламата.

Търся бунгало на южоното черноморие на живописно,тихо и спокойно място. Със самостоятелна баня и тоалетна. По възможност с кухненски бокс. Да има условия за барбекю и вечеря на открито.

Ако някой е бил на подобно място и е останал доволен, нека сподели!

Бунгала DIGAMI между Несебър и Равда
Цитирай

Primorskoclub-бунгалата са на Албена с всички удобства
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.