Купих си кремче на GALENIC

  • 2 228
  • 23
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 163
да ви кажа мислих, питах и накрая си купих кремче на Галеник-Месажер Rolling Eyes Аптекарката много ми го похвали, изръсих се 50 лв, множко ми се видяха, ама ги прежалих в името на красотата, а тестер нямаше, че да го пробвам. Какво ще кажете за Галеник, мили мами? Има ли доволни? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 673
На Галеник съм ползвала гел за баня - антицелулитен с масажен диск.
освен прекрасния аромат, ефекта беше нулев.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 793
Доволни има, ама след като вече си се изръсила post factum що питаш? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 615
Имах околоочния от тази серия и не ми допадна.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз докато бременеех си мажех коремчето с Галеник и нямам стрии Sunglasses
Но друго не съм ползвала тяхно.

# 5
  • Мнения: 1 465
Ползвах против стрии, докато бях бременна и съм страшно доволна! Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
И аз съм ползвала само за стрий и съм доволна.

# 7
  • Мнения: 3 157
не искам да развалям доброто впечатление от Галеник,но на мен ампулите против целулит не ми свършиха никаква работа преди няколко години и вече не си купувам нищо тяхно.Впечатлението ми за тях,както и за Авен е,че са скъпи,безвредни и безполезни.

# 8
  • Мнения: 865
продуктите са им много добри.аз съм ползвала почти всичко от серията.и аз имам аптека и често ги препоръчвам от личен опит Peace

# 9
  • Мнения: 865
не искам да развалям доброто впечатление от Галеник,но на мен ампулите против целулит не ми свършиха никаква работа преди няколко години и вече не си купувам нищо тяхно.Впечатлението ми за тях,както и за Авен е,че са скъпи,безвредни и безполезни.
въпрос на предпочитания.с едни голи ампули целулит не се маха колкото и да ни се иска.аз съм доволна и от Авен,макар те да са ми много медицински.а и качеството им отговаря напълно на цената им

# 10
  • Мнения: 1 465
Авен-ът не е никак безполезен, това е една от предпочитаните ми марки Peace

# 11
  • Мнения: 3 157
а какво има в него освен термална вода Авен?не съм ги разглеждала подробно,но това ми е впечатлението и за галеник,и за авен-преди ги имаше в доста повече аптеки,сега като че ли си ,,изчистват,,а и за фито мога да кажа същото-това от личен опит-в аптека в центъра съм-виши и юсерин вървят като аналгинчета,а фито за повече от година не сме продали и 10%от серията....

# 12
  • Мнения: 1 465
Тук е пълно по аптеките с тях newsm78
Какво има в тях, зависи от предназначението им - различни съставки, ти би трябвало да знаеш. Wink

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Доволна съм от антицелулитния и дори сега съм си го купила.За мене лично Галеник са добра марка и отговарят на изискванията за цената си.Не можем да очакване ,че с еднократно мазане ще направят чудеса,трябва си време и резултата ще е на лице!

# 14
  • Мнения: X
Авен-ът не е никак безполезен, това е една от предпочитаните ми марки Peace
Peace

Авен няма да го закачате!  Naughty
Прекрасна медицинска кометика за цената си!

Общи условия

Активация на акаунт