Дечица, приети на детска градина във Варна

  • 4 949
  • 96
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето линк към темата: Записване за детска градина Варна.

Симона е приета в ОДЗ №2 "Петър Берон". До 04.06.2007 г. трябва да потвърдим.

# 1
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
записвам се да следя за "съгрупници" евентуално
и отивам да проверя дали сме приети

# 2
  • Варна
  • Мнения: 677
Ние сме в "Слънчо". На 06.06.2007г. ще има родителска срещаи там ще кажат откога започваме.

# 3
  • Мнения: 127
Ние сме в Кайсиева градина - ОДЗ №10 "Приказка". Симона ще бъде във филиала на градината, Камен в яслената група. Родителската среща е утре, 01.06.2007г. 

# 4
  • Мнения: 595
А всъщност има ли някъде официално кои улици влизат към района на определена градина? Или трябва да се разпитва на място в градината?
          
http://it.varna.bg:4433/dzpriem/index.php?page=zavedenia  -тук е по райони обаче....

И нас не са ни приели и в трите,въпреки ,че сме си в района Cry Cry Cry

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Някой в Теменужка има ли приет? Даниел е приет там, на 05.06.2007 е родителската среща.
Аз съм посещавала тази градина като малка. Но... по-пресни впечатления ще са добре дошли!

Предполагам, че неприетите дечица ще се разпределят в групи по градините, като увеличат бройката над норматива. А и окончателното потвърждение, че детето ще бъде записано, става на родителската среща (т.е., ако отсъства родител, ще се счита, че мястото се освобождава)

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Записвам се да следя клюкнята.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 232
А всъщност има ли някъде официално кои улици влизат към района на определена градина? Или трябва да се разпитва на място в градината?
          
http://it.varna.bg:4433/dzpriem/index.php?page=zavedenia  -тук е по райони обаче....

Това го видях, но подочух че улицата на която живеем не влиза в района на градината, която ми харесва /в Аспарухово/. Но аз съм за догодина, така че имам време да проуча.

А иначе по темата - на една от колежките ми детето е в Звездичка, а на другата никъде  Sad

# 8
  • Мнения: 1 425
Чоколина честитооооо  Hug Много се радвам за Мони  Laughing
Честито и на всички други новоприети  Laughing
Вики е приета в 45 Пролет. На 2.06 (събота) от 17:00 сме на Родителска среща.

# 9
  • Мнения: 5 246
Йоан е приет в ЛДГ

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На списъците ли пишеше кога е родителската среща? На нашия нямаше такова нещо...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Да, до списъка.

# 12
  • Мнения: 54
Ние сме в ПДГ "Пламъче"#2.
Честито на всики новоприети smile3525

# 13
  • Мнения: 705
moqta симона е във филиала на ян бибиян. някакви отзиви оттам????

# 14
  • Мнения: 136
и Илия е приет в Петър Берон. Нашата родителска среща че бъде на 06.06 от 17 4аса. така май ми каза директорката, като ходих да питам дали Борис е приет в яслената група.
Обаче половин час след като излязох от градината започнах да се чудя дали директорката ми е казала сряда или вторник за родителската среща.И все пак си мисля, че ще е на сряда -06.06  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт