Мъжете са от Марс, жените от Венера.

  • 5 918
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дръжки, няма такова нещо, това е конспирация на мъжете, за да си запазят спокойствието, обвити в облака на различността  Crossing Arms
За мен голям комплимент, който отправям е "железен" и го използвам само за жени. Свестен, честно, ми върви със скучен, праволинеен, достоен за опора.
Аз не помня конкретно за какво съм го харесала мъжа си или пък кога, фактът е налице, обаче  ooooh!
Иначе, любимо ми е да го тормозя с молби като "Донеси ми жълтата жилетка, моля"  Joy Ядрената физика му е по-лесна от това

# 16
  • Мнения: 4 806
определено има разлика (съгласна съм, че определеността може да важи само за мен).
жената казва нещо, за да получи съпричастност,
получава в отговор готово решение (обикновено)

мъжът казва нещо, за да получи решение,
получава в отговор ... различни неща  Mr. Green  от възклицанието "аааа" (едно такова почти разбиращо за какво става дума) до ... евентуално решение

това е от моя опит. Ако кажа, че ме боли глава, вместо "съжалявам, скъпа", чувам "ми изпий едно хапче". Не ми харесва, ама какво да се прави. То с мъжете трябва като с децата - с разбиране и внимание.

# 17
  • Мнения: 3 423
На мене ми се стори много секси
как мъжът ми свири на флейта.
В тоз момент реших, че ще го изям.

# 18
  • Мнения: 2 792
 Франзела ме подсети, никога не схваща за какво говоря , като кажа "Отиди там и ми донеси онова", израснала съм с още 3 сестри, на които това винаги им е била идеална отправна точка, ако решат разбира се, че си струва да се разкарат вместо мен.
 
 

# 19
  • Мнения: 2 386
..От тая буболечка си забравих мисълта...   Crossing Arms Laughing


Днес за 5 път. Имай милост..  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Случвало се е да кажа "харесвам в теб, че си умен и чувствителен" и да ми отговорят "да беше казала красив"  Laughing

Кифлен, между другото, като ти видя хлебарката, се сещам как един ми обясняваше, че за да прави добри свирки, жената трябва да описва легнали осмици с носа си.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 19:36 от daffodil

# 21
  • Мнения: 677
Аз съм свестен! Казвайте ми го по-често, благодаря!

# 22
  • Мнения: X
Хе-хе! Днес един колега, уж интелигентен, схватлив човек направо ме уби! Пращаме го да купи разни неща за ядене...колежката иска 150 грама кекс /така го продават, на грамаж/. Написала му тя на листче покупките /щото ще забрави до първия етаж!/. След няма 1 минута той се връща, замислен.
"Кво стана?" питаме.
"Ами - вика - ами ако нямат 150 кексчета?"
"Кви 150 кексчета?" - питаме.
"Ами така пише на лисчето" - вика - "150 - кекс".
"Абе, ти, човече, грам въображение нямаш! Като кон с капаци! Пишело на листчето! Ами объркали сме, бе! 150 грама!"
"Ми що не казахте? Аз откъде да знам?" - обиди се!
ooooh!

# 23
  • Мнения: 7 110
Тук върлуват шпиони  Rolling Eyes
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1052188

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Според определението на Мю, моят мъж е свестен. Ама не се обижда от това.
А за това, че възприятията им са различни, хич и не споря.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ъф...хич не ги обичам тези разговори. Аз ако се напъна, мога да измисля мили думи що еди какво си, ма обратното - ще му е сложно...
Четете "Войната за капака на тоалетната" или както там беше. Поне е смислено обяснено защо не схващат от думи елементарни и прости и паркират за заден по-добре.

# 26
  • Мнения: 3 268
Ето нещо по въпроса.Много хубаво написано.
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1052188

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, аз щото съм жена ли не мога да паркирам на заден newsm78 Аз си мислех, че е щото съм калпав шЕфьор, а то нямало какво да се направи...Успокоих се някак си Mr. Green

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Добре де, аз щото съм жена ли не мога да паркирам на заден newsm78
Ъхъ. Кофти пространствено виждане и ориентиране - определя се от нивата тестостерон, които си получила едно време в корема на майце си и които имаш сега (варират - по време на цикъл са по-високи и би трябвало да си малко по-акуратна откъм паркиране). Затова мъжете по-добре преценят дали нещо ще влезне някъде (шкаф в ниша, кола на паркоместо, хм-хм в хм-хм), а не, че нещо са велики. Удряш една-две дози тестостерон и си готова. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Удряш една-две дози тестостерон и си готова. Simple Smile
Супер! Ще мога да паркирам и ще си имам мустаци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт