хубави шалтета

  • 11 850
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Откъде може да се купи хубаво стилно шалте за спалня, предпочитам български производител.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Преди няколко месеца съм си купувала от КОМО - не са лоши и имаше голям избор. Тия дни видях и в един от магазините на Панагюрище, но май бяха китайски, а не made in bulgaria /както си е редно в тоя магазин/.
В едно магазинче на бул. Г. Делчев, точно преди ул. Костенски водопад в един дълъг блок с много магазини, но на мен са ми много скъпи /дано при теб не е така, тъй че, ако си някъде наблизо зяпни ги - има много хубави/
Сега не се сещам за друго място.

# 2
  • Мнения: 2 401
В 24-ти блок ли?  Точно гледах сайта на фирмата и на мен ми харесаха. Как вървят цените?

# 3
  • Мнения: 861
Може ли линк към сайта им или поне името на фирмата Praynig и аз си търся шалте за спалня.

# 4
  • Мнения: 583
Отиди в Лабиринт (в Люлин), там има голям избор и са български. Много са хубави. Шалте за спалня с две декоративни възглавнички е 120-150 лева, но е много качествено.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
В магазин на Панагюрище съм си харесала аз, тафта, за голям матрак, с два калъфки - 160 лв. Мисля, че не са български, но са ръчно украсени с апликации и са супер красиви Peace И най-важното за мен - тафтата не става на бобчета след известна употреба, за разлика от почти всички други материи Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 775
Има и в  Декора, но не знам цените.

# 7
  • Мнения: 413
В магазин на Панагюрище съм си харесала аз, тафта, за голям матрак, с два калъфки - 160 лв. Мисля, че не са български, но са ръчно украсени с апликации и са супер красиви Peace И най-важното за мен - тафтата не става на бобчета след известна употреба, за разлика от почти всички други материи Wink

Где го магазина на Панагюрище?
Преди 2 седмици влизах в един новичък, в началото на пазара, на самата улица Георги Кирков, малко след Пиротска!Много красиви шалтета, италиански, ако не се лъжа!120 лева бяха за голяма спалня с калъфки за 2 голееми възглавници. Само че десените не ми вършат работа, иначе са много свежи, примерно екрю на малки цветчета.
Аз търся нещо дюс. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 741
В Айко също имаше доста голям избор

# 9
  • София
  • Мнения: 1 423
В Айко има български шалтета на фирма Артек 92, а също и някаква турска марка, но много хубави и качествени  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 152
От Практикер. Преди месец си купихме - имаше голям избор и свежи цветове за различни модели и цени. Имаше и модел на промоция (9.90 лв. май newsm78)

# 11
  • Мнения: 492
На ул.Екзарх Йосиф до Женски пазар има доста магазинчета, в които продават на метър.В смисъл от голям топ ти режат необходимия метраж. Български са, памучни, двулицеви.Последно купувах преди два-три месеца и цената беше около 13 лв метъра.Доволна съм.Не променят цвят и вид при пране.

Общи условия

Активация на акаунт