За стягането

  • 964
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,да питам нещо вещите от вас  Grinning  bouquet
1.Възможно ли е ако кожата ти се е поотпуснала от отслабване(не говорим за нещо драстично),да я стегнеш със спорт?
2.Дългото ходене спорт ли е според вас?
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 280
С дълго ходене няма да си стеглеш кожата...Много упражнения за проблемните зони,ако имаш пари4ки- и на масажи,мажи и с разни мазила...упорита и постоянна-то май това си е формулата за всяко нещо ...

# 2
# 3
  • Мнения: 4 806
при отпусната кожа спортът не помага много.
решението е:
- масажи
- мазила
- търпение
- късмет (щото може, каквото и да правиш, да не се прибере, както ти се иска)

това е моят опит - и като личен, и като проучване

# 4
  • Мнения: 157
Момичета може ли някой да ми предложи комплекс от упражнения за стягане но в домашна обстановка? Thinking

# 5
  • Мнения: 422
И аз на този етап от пълната промяна на тялото си  съм на хранителен режим, спорт, масажи и кремове.Преди 7 години от 80кг по същата схема стигнах 55кг и никаде нямаше отпусната кожа, не и позволих.Ползвах Десток на Виши, сега има по добър продукт, но той е тежка артилерия, ще го ползвам , когато започна драстично да свалям килца.Не пренебрегвай козметиката!

# 6
  • Мнения: 4 678
Момичета може ли някой да ми предложи комплекс от упражнения за стягане но в домашна обстановка? Thinking
http://spidersport.com/home-workout.php
 newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мен ми е проблем мекотата Sick

# 8
# 9
  • Мнения: 4 988
И аз на този етап от пълната промяна на тялото си  съм на хранителен режим, спорт, масажи и кремове.Преди 7 години от 80кг по същата схема стигнах 55кг и никаде нямаше отпусната кожа, не и позволих.Ползвах Десток на Виши, сега има по добър продукт, но той е тежка артилерия, ще го ползвам , когато започна драстично да свалям килца.Не пренебрегвай козметиката!
Би ли споделила за този продукт  Grinning

# 10
  • Мнения: 157
Мерси Поци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт