Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
"Ако не настъпи бременност няколко дни по-късно температурата спада. Иначе тя остава малко над 37 градуса и се задържа така през първите 3 месеца. "

При мене са вече 6дни ,а и се вдига ,  така се надявам да е станало нещто Embarassed
След ову. температурата се движи така
37,0
37,15
37,10
37,0
37,10
37,20
Извиняваите ако ви звучи малко глупавичко Crying or Very sad но мислите ме побъркват. Blush БЛАГОДАРЯ ВИ.
Цитирай

Sofia

Може да остане такава до М. и пак да ти дойде( тогава ще падне под 37) , а може и да не дойде и тогава ще продължи да е такава-  около и над 37 градуса .
Цитирай

София

На мен ми спада в деня преди М. Понякога се е случвало и да спадне на втория, третия ден от М., но рядко. Обикновено спада до два дни преди М.
Трябва да имаш закъснение и температурата да ти е висока, за да се надяваш. Разбира се , макар и рядко има изключения. Успех.
Цитирай
Благодаря ВИ пак.
Май ще трябва да почакам. Very Happy
Цитирай

Пловдив Белащица

Температурата след овулация се задържа такава приблизително десетина - дванадесет дни!!! А ако се задържи така до и след първия ден на закъснението, вече можем да се замислим по въпроса с тестването!
Цитирай
Какво да ви кажа , днес е 9ден и е на 37,05 и май пада Sad
Пак нищто не е станало.Губя търпение вече от 3години сме женени и не се пазим , а от 4 месеца сме се заели по сериозно,но не става и това е Crossing Arms
Стискам палци на всички за бебета Very Happy
Цитирай

София

Докато няма М, надежда има. Успех.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.