Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 4 806
ами в моята си "Асса-каста" ... Simple Smile една такава самотна ...

# 62
  • Мнения: 4 447
ами в моята си "Асса-каста" ... Simple Smile една такава самотна ...
айде сега,самотна...

# 63
  • Мнения: 5 539
ами в моята си "Асса-каста" ... Simple Smile една такава самотна ...

Не си сама... Ами "алтер его"-то къде го забравяш? Wink

# 64
  • Мнения: 4 806
добре де, не е самотно - аз и второто аз
май сме две
и ни е весело  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 765
Нас няма да ни вземат - имаме дете  Tired
Не можело . Жалко .
Мога да се цаня за изкусителка. Ако може . Но май и там няма да се вредя .
След като Сопраното излезе вчера вечерта и се прибра днес в 8 сутринта сватбата става все по-наложителна  Crazy

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хахаха, искаш ли да ти дам линк към една тема, в която се обсъждат задълженията в брака? Това не е от тях, вярвай ми. Въпрос на добра воля е да си дойде Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 665
Аз какъв ще го държа там не ми е ясно, при все че се мернах споменавана из темата ?

# 68
  • Мнения: 765
Хахаха, искаш ли да ти дам линк към една тема, в която се обсъждат задълженията в брака? Това не е от тях, вярвай ми. Въпрос на добра воля е да си дойде Mr. Green
На мен това ми е ясно , но сега някак не ми идва отвътре да направя драма , а нали казват че след брака хората се променят и сигурно тогава ще направя голям скандал , ще хлипам и ще казвам: "Ти съсипа най-хубавите ми години!"
Ех , че хубаво се очертава !
Касиди , няма да  е лошо на Острова . Не се дърпай . Grinning

# 69
  • Мнения: 4 665
Не съм соло, иначе бих. На теб ти се ходи май  Laughing

# 70
  • Мнения: 4 447
Аз какъв ще го държа там не ми е ясно, при все че се мернах споменавана из темата ?
Ами тебе май за Искусителка те цаниха, та кажи дали да те пишаМ тамSimple Smile

Нас няма да ни вземат - имаме дете  Tired
Не можело . Жалко .
Мога да се цаня за изкусителка. Ако може . Но май и там няма да се вредя .
След като Сопраното излезе вчера вечерта и се прибра днес в 8 сутринта сватбата става все по-наложителна  Crazy

е, как да не може.

а Сопраното къде да го пишем?  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4 665
Виртуално ще се пробвам Twisted Evil Отивам да препрочета имената на жертвите  Laughing

# 72
# 73
  • Мнения: 765
Съвсем сериозно много ми се ходи . Питах - не ставало двойки с деца. Не ми се ходи за слава или да проверявам Сопраното - аз него го знам колко струва , на ден 2-ри е забравил , че съм там , ама нейсе .
За друго говорех - месец на Карибите , спиш на плажа , красиви хора , коктейли ...море...даже океан ..Уффф! Сега кво ? Нищо ! Tired

# 74
  • Мнения: 4 447
Съвсем сериозно много ми се ходи . Питах - не ставало двойки с деца. Не ми се ходи за слава или да проверявам Сопраното - аз него го знам колко струва , на ден 2-ри е забравил , че съм там , ама нейсе .
За друго говорех - месец на Карибите , спиш на плажа , красиви хора , коктейли ...море...даже океан ..Уффф! Сега кво ? Нищо ! Tired

Ми кво датикажа... мъжовете дето не са бракувани мой да идЪт, а ний небракуванитИ с дИцата?

Нйе.

Ми не е чесТно.

Общи условия

Активация на акаунт