Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

мацки, от кой екфолиант за лице сте доволни? аз ползвам neutrogena в момента, но май искам да го сменям и се чудя с какво?
Цитирай

София

Ползвала съм Aroma Pure, а скоро ми дадоха тестер на Uriage - в ябълково зелено е опаковката и много ми хареса. Иначе съм ползвала и на Dermophilр но частичките са прекалено малки и някак си се топят в кожата и не я шкуркват, така да се кажеллл
Цитирай

София

В момента  този
От скоро го ползвам и съм доволна,  не дразни кожата, има крио ефект и създава усещане за свежест и мекота. Smile

Цитирай

Аз съм доволна от ето това на Freeman
кожата ми е чувствителна и суха, но от него нямам странични реакции
Цитирай

аз съм доволна от loreal
Цитирай

София

Аз използвам Арома Pure за мазна и смесена кожа. Доволна съм, след като изпробвах Нивеа, Елеа и Регал.
Има богат избор, трябва да се съобразиш с типа на кожата ти  Peace
Цитирай

София

Сега използвам Freeman и съм доволна  Peace Преди съм ползвала Арома и Nivea и също ми харесаха  Peace
Цитирай

Русе

Vichy  е супер!
Цитирай

На изток от Рая

В момента ползвам този
Макар че отдавна вече не съм в тийнейджърска възраст кожата ми продължава да е все така ужасна. Доволна съм от този ексфолиращ гел, защото благодарение на него черните ми точки не се личат толкова, броя на пъпките ми намаля, а кожата ми е мека и видимо по-малко мазна  Laughing
Цитирай

София

страшни сте, мерси много за подробните отговори   bouquet
Цитирай

weltweit

Аз съм в същата дилема сега  hahaha
Ползвала съм Виши, Биодерма, Ив Роше,Нутроджена, Авен, Суис Формула и Биоре Mr. Green Най-доволна съм от Биоре ма го няма в бг, иначе от Биодерма, като че ли  newsm78
Сега съм в дилема Биодерма (има нов), Талион, Клиник или Еусерин (тук прочетох добри отзиви, въпреки, че преди време се изринах от крем на Еусерин  ooooh! ). Та така като реша ще пиша отзиви  Crazy
Цитирай

Старата столица

Подкрепям Peace
Цитирай

гр. София

Ако харесваш маски с по-едри частички, с които добиваш усещането за "яко остъргване"  Wink , ти препоръчвам тези на Swiss Formula. Ако пък напратив - търсиш съвсем деликатно действие, това на Freeman, което са ти препоръчали по-горе, вероятно ще ти хареса. Това е в ценовата категория под 10 лв. Нагоре не съм пробвала изобщо, тъй като тези ми вършат прекрасна работа. Успех в избора!  Peace 
Цитирай

София

Freeman - с праскова май бе  Smile
Цитирай

София

о, тема за следене Smile аз ползвам в момента garnier pure с частички, амааа имам чувство, че нищо не прави.аз предпочитам ексфолианти, които наистина остъргват Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора