ексфолиант за лице

  • 5 727
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
мацки, от кой екфолиант за лице сте доволни? аз ползвам neutrogena в момента, но май искам да го сменям и се чудя с какво?

# 1
  • София
  • Мнения: 76
Ползвала съм Aroma Pure, а скоро ми дадоха тестер на Uriage - в ябълково зелено е опаковката и много ми хареса. Иначе съм ползвала и на Dermophilр но частичките са прекалено малки и някак си се топят в кожата и не я шкуркват, така да се кажеллл

# 2
  • Мнения: 528
В момента  този
От скоро го ползвам и съм доволна,  не дразни кожата, има крио ефект и създава усещане за свежест и мекота. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 351
Аз съм доволна от ето това на Freeman
кожата ми е чувствителна и суха, но от него нямам странични реакции

# 4
  • Мнения: 51
аз съм доволна от loreal

# 5
  • Мнения: 1 512
Аз използвам Арома Pure за мазна и смесена кожа. Доволна съм, след като изпробвах Нивеа, Елеа и Регал.
Има богат избор, трябва да се съобразиш с типа на кожата ти  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Сега използвам Freeman и съм доволна  Peace Преди съм ползвала Арома и Nivea и също ми харесаха  Peace

# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
Vichy  е супер!

# 8
  • Мнения: 119
В момента ползвам този
Макар че отдавна вече не съм в тийнейджърска възраст кожата ми продължава да е все така ужасна. Доволна съм от този ексфолиращ гел, защото благодарение на него черните ми точки не се личат толкова, броя на пъпките ми намаля, а кожата ми е мека и видимо по-малко мазна  Laughing

# 9
  • Мнения: 99
страшни сте, мерси много за подробните отговори   bouquet

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Аз съм в същата дилема сега  hahaha
Ползвала съм Виши, Биодерма, Ив Роше,Нутроджена, Авен, Суис Формула и Биоре Mr. Green Най-доволна съм от Биоре ма го няма в бг, иначе от Биодерма, като че ли  newsm78
Сега съм в дилема Биодерма (има нов), Талион, Клиник или Еусерин (тук прочетох добри отзиви, въпреки, че преди време се изринах от крем на Еусерин  ooooh! ). Та така като реша ще пиша отзиви  Crazy

# 11
# 12
  • Мнения: 341
Ако харесваш маски с по-едри частички, с които добиваш усещането за "яко остъргване"  Wink , ти препоръчвам тези на Swiss Formula. Ако пък напратив - търсиш съвсем деликатно действие, това на Freeman, което са ти препоръчали по-горе, вероятно ще ти хареса. Това е в ценовата категория под 10 лв. Нагоре не съм пробвала изобщо, тъй като тези ми вършат прекрасна работа. Успех в избора!  Peace 

# 13
  • Мнения: 794
Freeman - с праскова май бе  Simple Smile

# 14
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
о, тема за следене Simple Smile аз ползвам в момента garnier pure с частички, амааа имам чувство, че нищо не прави.аз предпочитам ексфолианти, които наистина остъргват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт