ЯНУАРЧЕТО расте, мама чува мъничкото сърчице!

  • 13 493
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 851
Миньонче: Това е страхотна новина  Hug Виждаш ли, човек не трябва да бърза да си мисли лоши неща. Човек като мисли положително му се случват хубави неща

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета,какво ще кажете трябва ли да спра да пия кола или в малки количества не е вредно.Преди много пиех сега се опитвам да се ограничавам,но от време на време пиивам по една чашка:)

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 235
момичета,какво ще кажете трябва ли да спра да пия кола или в малки количества не е вредно.Преди много пиех сега се опитвам да се ограничавам,но от време на време пиивам по една чашка:)
аз си продължавам да пия както преди. Днес например от обяд досега съм изпила 1 малка бутилка от 0,5л. Случва ми се примерно 2 пъти в седмицата..

# 33
  • Мнения: 367
minion4е така се радвам,знаех си аз,че всичко е наред. newsm44
Ама само едно ме интересува,как може някой като другия доктор да преглежда и дава мнения по въпроса.Смотаняци #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз кола не пия,ама фанта портокал ела ме вижте само WhistlingАма нали само от нея ми минава и сега съм пак с една бутилка Blush

# 34
  • Мнения: 35
Много хубава новина, миньонче  Hug Само такива да са занапред за всяка от нас  Peace
А за кофеина мисля, че в нормални количества лошо няма. Аз си пийвам и кафе/и то силно сутрешно/ и безалкохолно, но вече по веднъж на ден, защото за второ не се сещам, иначе и него бих пила сигурно  Blush

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
аз кафе не помирисвам.....за сметка на колата:)

# 36
  • Мнения: 212
аз кафето го отказах като разбрах че съм бременна, но мисля че сгреших, защото ми е много ниско кръвното и постоянно ме боли глава. Иначе алкохол не близвам, единствено биричката ми липсва много, особено вечер като седнем на капани около морето ....

# 37
  • Мнения: 212
Абе хора някоя от вас пие ли утрогестан? На мен днес ми го изписаха, но като чета в листовката много противоречиви мнения. "Не се препоръчва приемането на Утрогестан по време на бременност, с изключение на случаите с доказан прогестеронов дефицит". Не знам какво да правя, да го почвам ли, щом ми го е изписала, може би има защо, но като си правих изследванията прогестерона си ми беше в норма newsm78

# 38
  • Мнения: 197
Аз пия Дуфастон, което е аналог на Утрогестан. 
Ако има съмнения за близнаци, мисля, че с това твоя док застрахова задържането им.
Трябва много да се пазиш и най - добре го вземи тоя болничен, ако не си Simple Smile .

# 39
  • Мнения: 2 641
Привет!

Страхотна темичка! Браво и благодаря!

Относно прогестерона, не се притеснявай - не е необичайно да се изпише дуфастон или утрогестан през първите 3 месеца, така че вземай го спокойно. И аз съм на дуфастон 2 х 1.

# 40
  • Мнения: 218
minion4е , много се радвам за скана! Grinning

Нашия скан преди 2 седмици ме показа няколко дена напред (EDD "27 Dec" вместо "1 Jan") Питах техничката дали трябва да ми местят датата, но тя каза ако разликата е по-малка от седмица, не. То като се замислиш то не че има значение за няколко дни, дъщеря ми се появи седмица по-рано (и хвърли в тъч майка ми която спори ли спори преди това че всички бебета си идват на датата Shocked newsm78) Аз няма официално да се натискам да ми местят датата напред, да не вземе да закъснее с десетина дена и да искат да предизвикват раждането, но си броя седмиците до края на Декември, по-бързо минават Grinning)

Момичета, много се радвам че в тази тема няма написано нищо за храна, направо ме ошашавихте в предишната с тези плодове (а тук ги няма Sad ) Нямам търпение да си отидем във Варна!

Сега отивам да проверя календара. Тук почти никой не проверява дали е момиче или момче преди да се роди, а аз умирам от любопитство.

# 41
  • Мнения: 2 641
Lady_Ivy, на теб кога ти е предполагаемия термин? Гледам че си около моя някъде....аз съм на 12 Януари според календара и 8 според ехографа, ама то колко пъти ще се мени още докато се появи бебчо през Януари...

# 42
  • Мнения: 197
Nivear, мила, всеки път различно  Crazy Първия път беше 13, после 12, после 15, сега пак е 12 януари #Crazy  Луда работа Laughing

# 43
  • Мнения: 660
Миньонче, аз пия Утрогестан 3 х 2 вече близо месец. Препоръчва се при рискови бременности. Така, че щом са ти го предписали го взимай и не се притеснявай.  Peace  По принцип, ако не се лъжа се пие до края на първи триместър.

Сега отивам да проверя календара. Тук почти никой не проверява дали е момиче или момче преди да се роди, а аз умирам от любопитство.

Ти вярваш ли на тези календари? Защото аз проверих в няколко и всеки път показва различно! Мисля, че са пълни глупости. Като му дойде времето ще разберем. А и ако календарите тук покажат момиче и се настроим така, а се окаже момче - какво правим?!

# 44
  • Мнения: 218
Сега отивам да проверя календара. Тук почти никой не проверява дали е момиче или момче преди да се роди, а аз умирам от любопитство.

Ти вярваш ли на тези календари? Защото аз проверих в няколко и всеки път показва различно! Мисля, че са пълни глупости. Като му дойде времето ще разберем. А и ако календарите тук покажат момиче и се настроим така, а се окаже момче - какво правим?!
Не, не вярвам, пълна спекулация е, но е забавно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт