Еееех не можем да заспиваме - АВГУСТ термин ний си имаме!

  • 10 909
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Джаджата прилича малко на пергел, захваща двата най изпъкнали кокала / т.е. опира до тях/ и  от другата страна на джаджата ти излиза колко см. ти е вътрешния таз newsm78 newsm78 newsm78. Така го обясних, че не знам дали ме разбра.

 Peace Разбрах те ,но мойта док досега ни веднъж не ме е измерила само ме гледа на ехото
Франи ,айде беги да глътнеш малко въздух с Ребуса  Joy Joy

# 76
  • Мнения: 1 554
МУНА  има още малко време тя ми е до гъзъ без 15 трябва да е на ъгъла на блока ина4е тежкои  #Cussing out

# 77
  • София
  • Мнения: 843
muna33  - не знам на какъв принцип преценяват да мерят. И мен тази не ме е мерила новата, първата ме мери. От нея знам с колко съм, уж се разширявал таза до края на бременността. Ама като се гледам навсякъде преливам , но кокалите май не са се мръднали кой знае колко. А  и когато се разширява таза по принцип боли, те някои мами това обясняваха ,че ги боли кокала отдолу / то маи е точно от това/ #Crazy newsm78

# 78
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
muna33  - не знам на какъв принцип преценяват да мерят. И мен тази не ме е мерила новата, първата ме мери. От нея знам с колко съм, уж се разширявал таза до края на бременността. Ама като се гледам навсякъде преливам , но кокалите май не са се мръднали кой знае колко. А  и когато се разширява таза по принцип боли, те някои мами това обясняваха ,че ги боли кокала отдолу / то маи е точно от това/ #Crazy newsm78

Мен въобще не са ме мерили, не ме и боли - добре съм се разширила с 1-вата бременност, та сега с тази нямам нужда  hahaha  Crazy

# 79
  • Мнения: 14
А мен ме мериха и ми казаха че съм малко тясна  newsm78 не знам колко, но адски много ме боли таза е не постоянно да речем боли ме седмица после две не и обратното но като се меря с около сантиметър - два съм се разширила в ханша ако това има връзка де обаче после така ли си оставаме няма ли пак да сме си елегантни  #Crazy

# 80
  • Мнения: 3 595
Боби и Гита благодаря ви за прекрасната темичка и з ахубавия линк!   bouquet Креватчето ви е страхотно!

Таза се разширява но съвсем малко с някакви милиметри...моя и миналата и тази бременност все си е 16.

Аз много се разстроих от едни идиоти и още не мога да се успокоя...

# 81
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
А мен ме мериха и ми казаха че съм малко тясна  newsm78 не знам колко, но адски много ме боли таза е не постоянно да речем боли ме седмица после две не и обратното но като се меря с около сантиметър - два съм се разширила в ханша ако това има връзка де обаче после така ли си оставаме няма ли пак да сме си елегантни  #Crazy

Тазът се поприбира естествено, но все пак всичко си е до конструкция  Peace Моят се поприбра, е не съм като на 20, но все пак не изглеждам зле  Flutter
Иви, какво се е случило, мила

# 82
  • Мнения: 116
Боби и Гита благодаря ви за прекрасната темичка и з ахубавия линк!   bouquet Креватчето ви е страхотно!
Таза се разширява но съвсем малко с някакви милиметри...моя и миналата и тази бременност все си е 16.
Аз много се разстроих от едни идиоти и още не мога да се успокоя...
Сама казваш, че са идиоти - що се ядосваш??? Няма ли с к'во друго да си тровиш нервите??? Споко де!  Hug

# 83
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте сладурки  Hug
 Аз едва преди малко се прибрах и съм ужасно уморена... прочетох всичко но ще ми простите, че не запомних абсолютно нищо  Crazy като малоумно съм... чета едно и също нещо 10 пъти и пак не го запомням  ooooh!...
 Не знам дали сте видяли, че в юлската тема има вече 2 родени маничета с различни термини родили на една и съща дата  #Crazy ... виждам аз как скоро ще има и при нас ама да видим кой ще се похвали първи  Laughing
 Милички аз се махам да полегна малко, че започна да ми става лошо вече, и искам да си почина малко  Tired
 По късно ако не заспа ще поша пак но дано тогава да съм в по- добро състояние  ooooh!

# 84
  • Мнения: 3 595
Нищо кой знае какво просто някакви кретени ми се разкрещяха, защото ги помолих да се отместят  Rolling Eyes Просто аз се разстроих много...

днес Елито си имаше хубав празник и след малко ще ви дам линк да ни видите  Heart Eyes

# 85
  • UK
  • Мнения: 1 351
Нищо кой знае какво просто някакви кретени ми се разкрещяха, защото ги помолих да се отместят  Rolling Eyes Просто аз се разстроих много...

 Разбирам те отлично ама на такива са някои хора... не им пука от нищо и са много ограничени... но то си е до възпитанието... Гушкам те  Hug

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 556
За таза аз не си спомням колко ми казаха на първата консултация,май беше 18.Но още от третия месец много ме болеше и най-вероятно се е разширил.Преди раждането пак го мерят.
Ivy не се разтройвай за глупости,сега всички сме много чувствителни.

# 87
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Нищо кой знае какво просто някакви кретени ми се разкрещяха, защото ги помолих да се отместят  Rolling Eyes Просто аз се разстроих много...
Ивиspoko

# 88
  • Мнения: 3 388
Като казвате секцио, заради проблеми с очите, колко сериозни проблеми имате предвид? Аз имам на едното око 0.50 и някакъв астигматизъм, имам очила, но дори не ги и нося, нямам нужда въобще, пък и си мисля, че проблема е минимален ...

За таза- аз съм доста тясна, това външно, не знам дали има връзка с вътрешния таз, но е логично да има ...  newsm78

С това писане и нови теми на всеки 2-3  дни си мисля, че скоро ще трябва да започнем да изплащаме хонорар  Crazy Ами така де, кой  работи без пари.

# 89
  • Мнения: 3 595
Благодаря ви момичета  Heart Eyes ...напоследък доста ми се събра, но пък какво да се прави...

Общи условия

Активация на акаунт