Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Пловдив

здравейте!понеже работя в офис, възможността ми за движение е ограничена.7 часа стоя на бюро.Това се отразява и на килограмите ми. Въртя километраж и се шляя по магазините по време на почивката с надеждата да изгоря някоя друга калория.Вие правите ли го? coolcool newsm49
Цитирай

До хладилника, който обичам

И пред, и по време на, и след нея... Smile
Цитирай

Някъде там

Току що се връщам от шляене по магазините. Добре ми се отразява, мисля.
Цитирай

София

Very Happy
Разхождам се, но не всеки ден.
Цитирай
По-добра идея е сутрин и вечер да ползваш спирка през няколко от най-близката. Или ако си с кола, да паркираш на гъза на географията и пак да мааш пеша до офиса.
Цитирай

В метрото

Пред нея? По-скоро преди обедната почивка. Да, разхождам се. Такава ми е работата. Но по време на обедната почивка обядвам. Седнала.
Цитирай

София/Дружба

аз правя 2-3 обиколки на офиса (един от големите логистични терминали в района на аерогарата)
Цитирай

1st floor

винаги когато имам време се разхождам по магазините , не за да си топя килограмите , а за да убия част от работния ден!!! Mr. Green
Цитирай

София

Когато мога - излизам...Но не заради килограмите, а за да се разсея и да хапна.
Цитирай

София

Освен ако не вали или ако времето не е отврат, задължително излизам. Много кофти ми се отразява седението в офиса плътно 8 часа, после съм кат вампир devil
Цитирай

9 часа съм плътно на бюрото, не мога да мърдам. Раздвижвам се в извънработно време.
Цитирай

в Низината

И аз така, отделно ходя и да обядвам.
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз едва изчаквам обедната почивка да отидем на обяд в някой ресторант с градина, а ти за разходки ми говориш Wink SmileРазхождам се след работа с детето, а след това карам и велоергометър.
Цитирай

Silicon Valley

Не- полага ми се 1 4ас на обед ама никога не си го взимам освен ако мъжът ми не е в квартала в ден без пациенти. което е дота рядко за съвпадне, пък и предпо4итам да си спестя обяда и да си ходя по-рано 4е веднъж като изляза.......не се връщам( или поне не ми се иска) Whistling
Цитирай

София

Старая се да излизам през обедната почивка, но понякога ми се случва по цели седмици да не мога да се измъкна. Иначе гледам да се разхождам през почивката, както се смеят колегите, поне да обиколя сградата 2-3 пъти, за да си "проветря" главата. Иначе аз работя предимно на бюро, най-много да мръдна до деловодството, да преснимам документи или нещо подобно - много е неприятно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора