За "любовта на живота си" ли се омъжихте ???

  • 3 715
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
омъжих се сега за последната  такава любов! преди съм имала още  такива! та да си кажем 4естно не знам нататък какво ще бъде!

# 16
  • Мнения: 216
ДА ДА ДА И НАЙ КОФТИТО Е 4Е ЕДИН ЖИВОТ  С НЕГО МИ СЕ СТРУВА С МАЛКО  loveuuu 1dating married Heart Eyes Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts newsm76 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 166
Мисля,че да.Той притежава всичко което съм искала един мъж да го притежава.

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз така - той е най-голямата ми любов и най-милия човек, когото познавам!

# 19
# 20
  • Мнения: 17 546
Омъжих се за този, който се превърна в любовта на живота ми! Бях едва на 19 и не знаех със сигурност, че е носителя на тази титла, но за 18 години заедно с него, вече съм сигурна в това!

# 21
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Този въпрос е рано за сега да се задава , но мога да кажа така...
Имала съм много бурни и емоционални връзки, в който съм давала максимума от себе си.
Не мога да определя коя от тях е "любовта на живота ми".........,но знам че човека за който се омъжих е този с когото искам реално да доживея до старини и който безгранично обичам. Two Hearts

# 22
# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 423
Още не съм къндисала,но ако имам някога сватба - с него ще е.

# 25
  • Мнения: 4 380
Не знам кое точно би трябвало да е "любовта на живота ми" и дали такава въобще съществува, но със сигурност не е мъжът ми. Laughing Светът би бил ужасен ако голямата любов била толкова жалка. Joy

# 26
  • Мнения: 84
Да, омъжих се за голямата ми любов. Не след дълго тази изпепеляваща страст започва да ме съсипва и се разведохме.
Още не мога да я преживея.
Защо ли я срещнах и познах???

# 27
  • Мнения: 1 668
Този въпрос е рано за сега да се задава , но мога да кажа така...
Имала съм много бурни и емоционални връзки, в който съм давала максимума от себе си.
Не мога да определя коя от тях е "любовта на живота ми".........,но знам че човека за който се омъжих е този с когото искам реално да доживея до старини и който безгранично обичам. Two Hearts
newsm10

# 28
  • Мнения: 46 508
До сега не съм изпитвала подобно нещо към друг мъж, затова приемам, че Той е Голямата ми любов  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 217
Да.
За протокола: имала съм толкова връзки, колкото съм искала (слава Богу). Мъжът ми -също. Към всяка една връзка съм подхождала с много емоции и никакви планове. Единственият мъж, когото срещнах на преклонната за нашите географски ширини възраст 25 години, и който ме е накарал да си помисля, че и след 50 години, да сме живи и здрави ще се радвам да се събудя до него е сегашния ми съпруг....
С което съм далеч от мисълта, че след брака ние двамата сме ослепели за красотите на противоположия пол. Просто аз не ги консумирам, за него не мога да се подпиша  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт