Лятото настана и красивите стамболичанки мързел ги обхвана

  • 8 911
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 676
Gepard, добре дошъл  Peace. Доброжелателно насторен си към града, да не си оттам  Thinking

# 61
  • Мнения: 26
Gepard, добре дошъл  Peace. Доброжелателно насторен си към града, да не си оттам  Thinking
Дамммммм от тук съм.  Wink А това добре дошъл е за темата, нали? Иначе съм регистриран от миналата година.

# 62
  • Мнения: 4 451
Gepard, добре дошъл и от мен! Hug Радвам се, че се увеличаваме. Отговорих ти на ЛС-то, дано си го прочел. Мдаа, женско царство си е тук, ама си имахме нужда от мъжка подкрепа. Mr. Green А и внасяш доста свежа нотка. Я сега да разбулиш тайната за себе си.
Знам, че dimi снощи заминаха на балкан. Надявам се като се върне, да се включи и тя. Мисля, че Verdad също е някъде на почивка, не я срещам като цяло из форума. А Билянка къде ли е? Знам, че е в отпуск и може и тя да е заминала на някъде. newsm78 Като се завърнат, ще си проличи. До тогава, Dori i Gepard, ще се радвам да си общуваме. Grinning

# 63
  • Мнения: 26
mari_anka Благодаря за приветствието! И аз съм приятно изненадан от това че има такава активност тука. Макар че все още не съм татко чета какво става тука когато имам време. Доста неща се научават. Grinning

# 64
  • Мнения: 4 451
Gepard, дали не се познаваме? newsm78 Все пак малък ни е града. Laughing
Dori е в Стамболийски и ще се видим с нея по форумски на Корнера. Ако ти се идва, заповядай. Ще е някъде следобед, но още часа не сме уточнили. Ще е съобразен с децата.
Или искаш да запазиш мистерията около себе си? newsm78 Mr. Green

# 65
  • Мнения: 26
 Joy Мистерията едва ли ще я запазя. Предполагам че не можеш да се ориентираш по снимката. Както и аз за теб, но имам предположения и мисля че са вярни. За следобеда едва ли ще дойда. Имам доста задачки които искам да свърша днес за да мога да си почивам утре. Може би друг път. Wink

# 66
  • Мнения: 4 451
Еее, жалко, пак се измъкваш! Crossing Arms Задачките по-важни ли са от нас, новооткритите съфорумки стамболичанки? Laughing На снимката ти ли си? Май не се сещам? Аз съм бургаска снаха тук и не познавам много хора. А ти даже и предположения имаш. Хвърли ме в оркестъра, така да се каже. Ми казвай, може и прав да се окажеш. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 26
Пак да се измъквам ли? Та то ми е за първи път.  Laughing Laughing Laughing  На снимката съм аз. А за задачките няма как, иначе утре пак работа. А относно теб не те познавам лично, но като ерген едва ли си ми обягнала от погледа. Шегувам се. По една друга снимка във форума от Бургас се сетих коя си. Преди се събирахте в Булеварда. А и ти ме познаваш. Сигурен съм.

# 68
  • Мнения: 4 451
Вярно, че все на Булеварда дремехме. Laughing Ама там стана голяма лудница напоследък. Че от къде ще те познавам? newsm78 Мен ергени не ме заговарят Thinking, нещо страшна им се виждам, с две деца... hahaha Може би по физиономия съм те виждала, ама нещо не се сещам. И аз съм на снимката на аватара, ама и ти не ме позна веднага.
А казвам, че се измъкваш пак, защото сигурно и друг път ще го правиш. Laughing Та то си е страшничко сам мъж, с 5 мадами. hahaha

# 69
  • Мнения: 26
Не ме притесняват 5-те мадами, а 5-те съпруга. После иди обяснявай. хахаххахах Не съм те заговарял, но сме си говорили, ако не ме лъже паметта. А за измъкването със сигурност ще го направя пак след като си знам програмата.

# 70
  • Мнения: 4 451
Чакай малко, светна ми нещо! Grinning Ти не си ли на Мимето приятелят? Ако е така, наистина сме си говорили. А-а-а, следващият път няма да се измъкваш, а направо на форумска среща с нея. Пък те съпрузите ни не са страшни, кротички, абе стамболичани. Ама някои македонци като моя. hahaha

# 71
  • Мнения: 26
Тц Тц. Светнала си в грешна посока.  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 4 451
Еее, пак не улучих. Confused Е, не се сещам тогава и това си е! Ще се разберем някой ден, като се престрашиш да дойдеш на някоя от форумските ни срещи. И само не се оправдавай със задачки Crossing Arms, защото всички ги имаме.

# 73
# 74
  • Мнения: 26
Gepard, mari_anka и 9 Гости преглежда(т) тази тема.
кво стана тукааааааа

Общи условия

Активация на акаунт