Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юни 2007, 02:38 ч.

Неравностойна връзка

• 2 058
  • 33
  •   1
Отговори

Анкета

Имали ли сте неравностойна връзка?

Опции:

Имали ли сте такава и в какво се изразява? Редактирам малко поста, защото виждам, че не е правилно зададен.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 09:48 от baba_iaga

# 1
 Laughing
Последното, за което би ми пукало, би било, че ще горя в ада. Joy
Първото, че ще нараня съпруга си.
Не, не съм била влюбена в неприлично богат мъж и не ми е било тръпка да поставям някого на колене, влюбвайки го в мен.

# 2
 Peace

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 09:49 от baba_iaga

# 3
Всичките ми връзки са неравностойни(мъжете не ме заслужават)и са с прилично,чак скромно богати мъже.Това в кръга на шегата Simple Smile
Някои неща наистина трябва да се изживеят,за да ни оставят на спокойствие.Но не и с "курвар от класа".Това са мъже,които освен изтъркана поза и лъжи,друго не могат да предложат.А мене това ме отблъсква.

# 4
  • от другата страна
И аз не схващам смисъла на въпроса,всеки може по различен начин да го тълкува.В какво да се изразява неравностойното положение :финансово, интелектуално,положение в обществото, физически? Thinking

# 5
Мисля че не .

# 6
  • До хладилника, който обичам
Ъъъ. Кога ще има обяснение какво аджеба се пита тук?

# 7
Ами дали някога сте имали връзка, в която сте се чувствали под нивото на мъжа с който сте били? Било финансово, било интелектуално, било на външен вид.
Или точно обратното- били сте с някой, който е бил под вашето ниво.
Интересно ми една такава неравностойна връзка какво е провокирала във вас. Обогатила ли ви е или напротив била е загуба на време?

# 8
В този смисъл всяка една връзка е неравностойна Grinning

# 9
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!

# 10
  • от другата страна
Не съм имала връзка ,в която да съм се чувствала под нивото на някой мъж,по скоро обратното и ако преценя ,че има съществени различия(най-вече интелектуални),то за мен тази връзка няма бъдеще и естествено би била загуба на време!
А иначе - хипотетично, връзка с човек, който  ме превъзхожда би ме стимулирала да се развивам и доказвам ако искам да бъда с него!

# 11
  • София
Е, равностойни ли сме?!
интересно...и при нас е така Thinking

# 12
Е, равностойни ли сме?!
Патология е, мисля. И тук тъй.

# 13
  • София
Имала съм връзка, в която съм била далеч над нивото му и обратно - била съм във връзка, в която той беше над мен и ме научи на много. И двете не работят. Сега - щастливо омъжена, на един акъл сме, учим се заедно и всичко е чудесно, чук, чук Wink

# 14
Е, равностойни ли сме?!
Верно ли, бе ooooh! Не съм очаквала, че и други го имат тоя проблем. Аз си мислех, че само ние сме така.
Думата пацоранец ми хареса Joy Peace Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт