Взех си изпита

  • 1 587
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 142
Ура, ура! Взех си шофьорския изпит от раз вчера и съм невероятно щастлива!

 beer cook
Малко почерпка  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 4 493
Бравоооо   bouquet Честито   bouquet
Успех с избора на автомобил и безаварийно каране /и с по-малко фишове и актове  Wink/

# 2
  • Мнения: X
Ха честито.
Аз да си дойда пак на болната тема....
А кой ти гледа детето докато ходиш на курсовете... и на изпита...  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
Ами аз съм с бавачка, Каси, няма кой иначе.
Тя го взима и от градина, аз нямам възможност.

# 4
  • Мнения: X
Ясно, ми така е супер - ето , могла си да си свършиш работа.
И аз сега започвам с бавачка, дано да тръгнат нещата.... та живот и здраве и аз да се включа някой ден в отбора на шофьорите... поне амбицията ми е такава де.  newsm78
После живот и здраве като си вземеш колата ще можете с дребо да миткате насам натам.. по-друго става.  Hug

# 5
  • Мнения: 6 315
Честито Бърди Simple Smilebouquet

# 6
  • Мнения: 354
Честито и от мен Birdy,леко и безпроблемно шофиране!

# 7
  • Мнения: 515
Честито и от мен ,знам каква необходимост е това.Безпроблемно патуване!!!  car003

# 8
  • Мнения: 5 299
Честита ти книжка Grinning Безаварийно шофиране ти желая!

# 9
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТО, Birdy   bouquet Сега ти пожелавам да си купиш и кола! И безаварийно шафиране ти желая !  Heart Eyes Особенно в нашето положение това си е голямо удобство.Само дето бензина стана 2 лева Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 17 142
Благодаря на всички  Hug
Скоро ще имам кола, макар и старичка и се надвам малко да си облекча живота (пътуването ми до работа е кошмар).

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Честито и от мен, Бърди! Леко и безаварийно както се казва! Поздравления за куража да караш кола в адското движение. Аз имам книжка от 93-та, ама не мога да карам Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 2 327
Честито! Леко и безаварийно каране Simple Smile
В София е ужасно движението, но ще свикнеш, щом тука и изпита си изкарала Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 737
Честито и от мен!
И аз съм като Morgana, ама още не мога да се прежаля и да подкарам кола на практика, а все повече се убеждавам, че ми е страшно необходимо....
Кураж и късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • Мнения: 357
И честита ти книжка!!! Желая ти нистина да си я ползваш по предназначение, защото само с практика се получават нещата, да си купиш една готина количка и да си я караш с  кеф!
Ето ме живият пример, дето си мислех, че никога няма да карам, а сега просто не слизам от колата! Ама да знаеш, че така се трупат килограми  Wink

Общи условия

Активация на акаунт