УРОЧАСВАЛИ ЛИ СА ВИ?

  • 8 927
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Кафе, този вирус и аз го карах, миналата година имаше епидемия, всяка година го има. Вдигаш Т,  без нищо друго и след 1 ден си здрав и прав (и с топче, и без топче).   

Мойто беше преди 10 години  Simple Smile
Тогава може да не е датирала епидемията  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 46 510
Кафе, този вирус и аз го карах, миналата година имаше епидемия, всяка година го има ...

Просто АЗ минавах м/у капките до миналата  Grinning

# 32
  • Мнения: 236
Вярвам. Просто някои хора излъчват негативна енергия и по-потдатливите я приемат. Глупаво е да си мислим, че като имаме компютър, телевизор и живеем в 21 век. всичко ни е ясно. Както беше казал някой: да не ви идва до главата.

# 33
  • Мнения: 2 336
Ако беше свързано с мен урочасването не знам дали бих му предала важност.
Когато обаче става въпрос за детето какво ли няма да направи човек. Аз горе описах какво стана преди години със сина ми. Отказвах да ходя при такива жени. Накрая, когато и нервите и притеснението бяха на ръба се съгласих.
Може и съвпадение да е, но след това нещата коренно се промениха.

# 34
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Абсолютно вярвам. Уроките са вид магия макар и несъзнателна. Някои хора без самите те да съзнават имат лоши очи и способности да урочасват.

Подкрепям newsm10

Баба ми едно време като ме водеше на разходки и като започнеха другите баби да ме зяпат и т.н.  винаги след това ме караше да си мия очите и лицето, за да не съм "хванела очи" както казваше тя.
Свикнала съм и от години нося червен конец на ръката, незнам дали помага, но пък със сигурност не пречи  newsm53

# 35
  • Мнения: 2 631
Абсолютно вярвам. Уроките са вид магия макар и несъзнателна. Някои хора без самите те да съзнават имат лоши очи и способности да урочасват.

Подкрепям newsm10

Баба ми едно време като ме водеше на разходки и като започнеха другите баби да ме зяпат и т.н.  винаги след това ме караше да си мия очите и лицето, за да не съм "хванела очи" както казваше тя.
Свикнала съм и от години нося червен конец на ръката, незнам дали помага, но пък със сигурност не пречи  newsm53

И Мадона носи, ама май беше нещо свързано с Кабала...  Thinking

# 36
  • Мнения: 221
Не вярвам на такива неща и винаги търся логично обяснение.
Когато бебето ми беше на 10 месеца получи криза и започна да плаче без да мога да го успокоя. Вместо да търся баби да му баят го заведох в Пирогов. Откриха, че има проблем със стомаха и ни оставиха в болницата. Не искам да мисля, какво щеше да стане, ако не бях реагирала адекватно!
Колики, зъбчета и разни такива страдания имат бебенцата, не са уроки това.
Радвам се, когато непознат ме спре и се зарадва на детето ми, вместо да го 'плюе', че е 'грозно'.
Не се чувствам добре, когато се срещам с хора с негативно мислене, които непрекъснато се оплакват от проблеми и болежки или хора, които говорят прекалено бързо и постоянно те прекъсват, които са нервни и когато се почувствам уморена от такава среща не мисля, че съм урочасана, ами съм просто уморена.
Всичко е в главата и нагласата.

# 37
  • Мнения: 923
Мога да кажа само - дано не ти се налага да повярваш.
Абсолютно подкрепям  Peace

# 38
  • Мнения: 372
  Аз съм на мнение,че човек в каквото вярва това му идва на главата,затова и не вярвам на уроки,магии,врачки,биячки и т.н

# 39
  • София
  • Мнения: 191
Разбира се, че всеки е свободен да вярва в каквото си иска.
Аз пък вярвам, че който вярва в подобни щуротии, сам си създава негативни емоции.

# 40
  • Мнения: 89
И аз незнам на какво да вярвам. Детето ми беше на 3 годинки,когато ни се случи това.Тръгваме за парка и точно преди да пресечем улицата една жена го загледа и му се усмихна,след 5 мин.както си бягаше покрай мен ми се свлече в ръцете,стана бял като платно устичката му посиня и обели очите.Грабнах го и право в къщи,моята баба като го видя веднага каза,че е урочасал.Измиго с вода побая му и след 2 мин.детето търчеше все едно нищо е нямало.А аз така се изплаших,че няма да Ви обеснявам.След това на мен ми ляха куршум проти уплах,че такава глава ме болеше...

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Като по-малка бяхме на разходка  с нашите и кръстницата ми /тя е гъркиня и се разхождахме в Солун/. Всичко ок, магазини, напред-назад и изведнъж ми прималя, стана ми лошо,едвам се крепях на краката си, главата щеше да ми се пръсне. Занесоха ме до къщата на кръстницата ми. Изобщо не знаех какво става с мен, като в полусън ми беше всичко, но изведнъж ми просветна и се оправих -- все едно нищо ми е нямало. Понеже плямпаха на гръцки, хал хабер си нямах какво говорят.После мама ми каза, че майката на кръстницата ми им е казала, че съм урочасана и правила нещо си за да премахне уроките.  Факт беше че се оправих веднага като ме подхвана тя.

# 42
  • Мнения: 2 336
Не вярвам на такива неща и винаги търся логично обяснение.
Когато бебето ми беше на 10 месеца получи криза и започна да плаче без да мога да го успокоя. Вместо да търся баби да му баят го заведох в Пирогов. Откриха, че има проблем със стомаха и ни оставиха в болницата. Не искам да мисля, какво щеше да стане, ако не бях реагирала адекватно!
Колики, зъбчета и разни такива страдания имат бебенцата, не са уроки това.
Радвам се, когато непознат ме спре и се зарадва на детето ми, вместо да го 'плюе', че е 'грозно'.
Не се чувствам добре, когато се срещам с хора с негативно мислене, които непрекъснато се оплакват от проблеми и болежки или хора, които говорят прекалено бързо и постоянно те прекъсват, които са нервни и когато се почувствам уморена от такава среща не мисля, че съм урочасана, ами съм просто уморена.
Всичко е в главата и нагласата.

Предполагам, че няма съвременна жена, която при проблем с детето първо за уроки си мисли. Естествено е, че за здравословни проблеми се сеща и притеснява.

# 43
  • Мнения: 46 510
Като чета, или съм урочасвана много пъти, или говорите за нормални неща, защото всички тези неща са и се случвали  ooooh!

GOLDEN ROSE, точно това твоето ми се е случвало 3 пъти  Laughing само че даже не се крепях на краката си, ами направо си падах  Laughing

# 44
  • Мнения: 364


GOLDEN ROSE, точно това твоето ми се е случвало 3 пъти  Laughing само че даже не се крепях на краката си, ами направо си падах  Laughing

 newsm78 Може би Лизбет просто е кръжала наоколо.... newsm43  afwitch

Явно и покрай нас е минала, току що изхвърлих киселото мляко!  Sick
 Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт