Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

България-за сега

При нас съжителството продължава вече 11 години.Не мога да се похваля обаче с перфектни отношения.Опитах се да спра да се дразня,но нещо не успявам.Правим се взаимно,че не се забелязваме,обаче уви.Споделете има ли чалъм да се стигне до някакъв мир.   Flutter
Цитирай

Springfield, VA

Да. Аз съм изключително толерантна и не се дразня от почти нищо. Може би и затова нямам проблеми.

Най-голяма роля, обаче играе и факта, че все пак живеем отделно от всякакви свекърви и прочие  Peace
Цитирай

Аз ги разбирам, те мен - не  Mr. Green
Чалъмът е да си помислиш дали ще се разсърдиш на майка ти, за това, за което се сърдиш на свекърва ти  Peace
Цитирай

Разбирам се, да.
На моменти дори имам чувството, че те са ми по-близки по характер и те са ме възпитавали, а моите родители са родители на мъжа ми.
Цитирай

по пътеката

опитвам се, 5 г ве4е! с променлив успех! търпение и броене на ум, може и друго... пак наум!
Цитирай

плевен

Живеем със свекървата.Опитвам се да я понасям,но....не винаги успявам.
Цитирай

Само с баща му. Не че имам нещо против майка му, но не се разбирам. Тя не говори.
Цитирай

Иринополис

Отговора е -СОБСТВЕНО ЖИЛИЩЕ!Колкото и да са приятни хората , за мен е трудно съжителството на 2 домакинства заедно.
Цитирай

България-за сега

Общо взето мен ме дразнят с неща свързани покрай децата.  Crossing Arms А те защо се дразнят-ми не разбирам.  Hug   Mr. Green

Цитат
Чалъмът е да си помислиш дали ще се разсърдиш на майка ти, за това, за което се сърдиш на свекърва ти  Peace

Ами да си кажа разликата е там,че майка ми не ме дразни с глупости от рода на свекървените.  Smile
Цитирай

Ех, по принцип да, но не живеем заедно. Преди няколко дни мъжът ми ме светна, че ме намирали за разглезена Shocked Я да си погледнат дъщерята първо ooooh! Иначе определено свекър ми повече ми допада като характер, по-умерен човек е.
Цитирай

Откакто живеем отделно-ДА.
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

С баща му се разбираме перфектно,но с майка му - не
Цитирай

София

Мисля, че ако не живеем заедно ще се разбираме повече и ще сме си по-мили.....
Тя, жената, не е лоша, ама за мен си е чужда......не мога да я приема някак си...затова се държа с нея студено и резервирано....абе с две думи- не ме кефи!
Цитирай

София

Разбираме се много добре. Свекито много говори и то едно и също smile3514, ама е сладка! 
Цитирай

Ами, да. Не се ядосвам за нищо, защото само като си помисля, че не сме вечни и някога няма да ги има и всичко им прощавам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора