резово

  • 10 140
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Тази година смятаме да почиваме в Резово,за сега сме се спрели на едно хотелче www.mavrova.hit.bg .Дали някой вече е бил там , търся инфо за самото село,за хотелчето,плажовете. Simple Smile
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 20
Моля ви,никой ли не е бил там? Трябва да потвърдя резервацията,а нещо не съм много ентусиазирана вече:(
Ще бъдем с дете на 5 годинки.

# 2
  • Мнения: 3 447
Само съм ходила дотам, не съм почивала, но плаж на практика няма - една ивичка метър на два долу до скалите. Иначе е много красиво. Селото си е село, поне преди 3 години беше такова. За влюбена двойка е екстра, за дете - не знам, вероятно ще е скучно.
Сега гледам в сайта, те всъщност предлагат плажовете на Синеморец.

# 3
  • Мнения: 143
Леле какво хотелче са построили - добре изглижда. Селото е много малко, но на мен ми харесва. Ако нямате проблем да ходите с кола на плаж е ок. Предполагам, че може и на силското плажче да се печете. Аз си падам по дивите места без много народ и ми харесва, вие си знаете какво търсите, но ако имате нужда от навалица и заведения - няма да ви хареса.

# 4
  • Мнения: 41
За ден два може и да ви хареса, но за повече ще ви доскучее. Плажа наистина е малък и до него се стига по стръмни стъпала. Постоянно вървят туристи насам натам само да разглеждат/напр.които са отседнали в Синеморец и Ахтопол/.

# 5
  • Мнения: 11 747
Много ми хареса селцето - устието на реката,гледката към Турция - има прекрасен голям плаж,хубав залив,ама са на турска страна! Confused Говореше се,че някой ден като се споразумеят двете страни ще се изгради курортен комплекс,който ще е на териорията и от двете страни на границата.
За ден-два - може,ама повече не виждам какво ще правите там... Tired ще подивеете... Confused

# 6
  • Мнения: 27 524
Не те съветвам да почвате там. Много е хубаво, но само за разходка. Скалисто, пусто, празно, без плаж, без заведения. Рибари, село. Според мен не. Но ако искате да сте сами и не държите на плажа, а само на разходките - става.

# 7
  • Мнения: 2 829
Не те съветвам да почвате там. Много е хубаво, но само за разходка. Скалисто, пусто, празно, без плаж, без заведения. Рибари, село. Според мен не. Но ако искате да сте сами и не държите на плажа, а само на разходките - става.

 Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 20
Благодаря за отговорите,много сте мили! Ние смятаме да плажуваме на Силистар, с кола сме и придвижването не е проблем.
Иска ни се да избягаме от шума и мръсотията на големите курорти,затова и се спряхме на Резово.
Още веднъж ви благодаря за отговорите.

# 9
  • Мнения: 2 309
Точно за Силистар щях да кажа Grinningзаслужава си да почивате в Резово само заради този плаж, не съм била на по-разкошен и чист български плаж, даже веднъж видях делфини Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 250
За последно бях на Силистар преди 3 години и се ужасих.
Беше фраш от коли, които стигаха до самия плаж (а беше началото на юли), на плажа имаше построено заведение и генератора му бумтеше нон-стоп, за мърсотията да не говорим  #2gunfire
Дано от тогава се е пооправило положението, ама нямаше нищо общо с едновремешната идилия, която и аз си спомням от пред 8-10 години

# 11
  • Мнения: 2 386
Косе, положението е същото на Силистар... Много претъпкано, опънали са хамаци за по 20лв на ден и са се пръкнали едни медузи... Изсекли са дървета, за да направят паркинг сред защитената местност..Доплака ми се като го видях. Cry
На Резово НАИСТИНА няма плаж. Има една ивица, дълга десетина метра и широка 5-6 метра, която е покрита с миришещи водорасли Sick Туристите постоянно слизат до 'плажчето', за дасе любуват на турския бряг отсреща.
Вляво от това място има нелоши гледки и чиста, пенлива вода, но пък е скалисто и почти непроходимо..
Ако някой иска снимки да свирка  Wink

# 12
  • Мнения: 3 447
За последно бях на Силистар преди 3 години и се ужасих.
Беше фраш от коли, които стигаха до самия плаж (а беше началото на юли), на плажа имаше построено заведение и генератора му бумтеше нон-стоп, за мърсотията да не говорим  #2gunfire
Дано от тогава се е пооправило положението, ама нямаше нищо общо с едновремешната идилия, която и аз си спомням от пред 8-10 години
Все едно аз съм го писала  Simple Smile Точно преди 3 години отидох да видя легендарния Силистар - когато съм ходила преди десетина години, бяхме без кола и стигахме само до Липите, беше райско. Тогава се говореше, че на Силистар е още по-райско. Когато най-сетне успях да го зърна обаче, цивилизацията беше успяла да го оака, както е оакала и Бутамята. На Липите не знам как е....

# 13
  • Мнения: 2 829
За последно бях на Силистар преди 3 години и се ужасих.
Беше фраш от коли, които стигаха до самия плаж (а беше началото на юли), на плажа имаше построено заведение и генератора му бумтеше нон-стоп, за мърсотията да не говорим  #2gunfire
Дано от тогава се е пооправило положението, ама нямаше нищо общо с едновремешната идилия, която и аз си спомням от пред 8-10 години





точно така е,даже беше по-зле и от Бутамята- Peace

# 14
  • Мнения: 27 524
Цивилизацията е оакала цялото българско черноморие, за съжаление. Защото сме тъп, тъп, тъп и глупав народ. Защото не се мисли за бъдещето и унищожаваме, унищожаваме, унищожаваме, без мисъл какво оставяме след нас. Под НАС визирам хората, които са приели пари и подкупи за даване на ход и разрешение на цялото това безумно унищожение и превръщанеото на нещо прекрасно и ценно в едни безлични бетонни чудовища.

Общи условия

Активация на акаунт