Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

Тази година смятаме да почиваме в Резово,за сега сме се спрели на едно хотелче www.mavrova.hit.bg .Дали някой вече е бил там , търся инфо за самото село,за хотелчето,плажовете. Smile
Благодаря ви предварително!
Цитирай

София

Моля ви,никой ли не е бил там? Трябва да потвърдя резервацията,а нещо не съм много ентусиазирана вече:(
Ще бъдем с дете на 5 годинки.
Цитирай

София

Само съм ходила дотам, не съм почивала, но плаж на практика няма - една ивичка метър на два долу до скалите. Иначе е много красиво. Селото си е село, поне преди 3 години беше такова. За влюбена двойка е екстра, за дете - не знам, вероятно ще е скучно.
Сега гледам в сайта, те всъщност предлагат плажовете на Синеморец.
Цитирай

Леле какво хотелче са построили - добре изглижда. Селото е много малко, но на мен ми харесва. Ако нямате проблем да ходите с кола на плаж е ок. Предполагам, че може и на силското плажче да се печете. Аз си падам по дивите места без много народ и ми харесва, вие си знаете какво търсите, но ако имате нужда от навалица и заведения - няма да ви хареса.
Цитирай

За ден два може и да ви хареса, но за повече ще ви доскучее. Плажа наистина е малък и до него се стига по стръмни стъпала. Постоянно вървят туристи насам натам само да разглеждат/напр.които са отседнали в Синеморец и Ахтопол/.
Цитирай

Много ми хареса селцето - устието на реката,гледката към Турция - има прекрасен голям плаж,хубав залив,ама са на турска страна! Confused Говореше се,че някой ден като се споразумеят двете страни ще се изгради курортен комплекс,който ще е на териорията и от двете страни на границата.
За ден-два - може,ама повече не виждам какво ще правите там... Tired ще подивеете... Confused
Цитирай

Белгия/София

Не те съветвам да почвате там. Много е хубаво, но само за разходка. Скалисто, пусто, празно, без плаж, без заведения. Рибари, село. Според мен не. Но ако искате да сте сами и не държите на плажа, а само на разходките - става.
Цитирай

Не те съветвам да почвате там. Много е хубаво, но само за разходка. Скалисто, пусто, празно, без плаж, без заведения. Рибари, село. Според мен не. Но ако искате да сте сами и не държите на плажа, а само на разходките - става.

Peace Peace Peace
Цитирай

София

Благодаря за отговорите,много сте мили! Ние смятаме да плажуваме на Силистар, с кола сме и придвижването не е проблем.
Иска ни се да избягаме от шума и мръсотията на големите курорти,затова и се спряхме на Резово.
Още веднъж ви благодаря за отговорите.
Цитирай

София

Точно за Силистар щях да кажа Very Happyзаслужава си да почивате в Резово само заради този плаж, не съм била на по-разкошен и чист български плаж, даже веднъж видях делфини Very Happy
Цитирай

София

За последно бях на Силистар преди 3 години и се ужасих.
Беше фраш от коли, които стигаха до самия плаж (а беше началото на юли), на плажа имаше построено заведение и генератора му бумтеше нон-стоп, за мърсотията да не говорим  #2gunfire
Дано от тогава се е пооправило положението, ама нямаше нищо общо с едновремешната идилия, която и аз си спомням от пред 8-10 години
Цитирай

Косе, положението е същото на Силистар... Много претъпкано, опънали са хамаци за по 20лв на ден и са се пръкнали едни медузи... Изсекли са дървета, за да направят паркинг сред защитената местност..Доплака ми се като го видях. Crying or Very sad
На Резово НАИСТИНА няма плаж. Има една ивица, дълга десетина метра и широка 5-6 метра, която е покрита с миришещи водорасли Sick Туристите постоянно слизат до 'плажчето', за дасе любуват на турския бряг отсреща.
Вляво от това място има нелоши гледки и чиста, пенлива вода, но пък е скалисто и почти непроходимо..
Ако някой иска снимки да свирка  Wink
Цитирай

София

Беше фраш от коли, които стигаха до самия плаж (а беше началото на юли), на плажа имаше построено заведение и генератора му бумтеше нон-стоп, за мърсотията да не говорим  #2gunfire
Дано от тогава се е пооправило положението, ама нямаше нищо общо с едновремешната идилия, която и аз си спомням от пред 8-10 години
Все едно аз съм го писала  Smile Точно преди 3 години отидох да видя легендарния Силистар - когато съм ходила преди десетина години, бяхме без кола и стигахме само до Липите, беше райско. Тогава се говореше, че на Силистар е още по-райско. Когато най-сетне успях да го зърна обаче, цивилизацията беше успяла да го оака, както е оакала и Бутамята. На Липите не знам как е....
Цитирай

точно така е,даже беше по-зле и от Бутамята- Peace
Цитирай

Белгия/София

Цивилизацията е оакала цялото българско черноморие, за съжаление. Защото сме тъп, тъп, тъп и глупав народ. Защото не се мисли за бъдещето и унищожаваме, унищожаваме, унищожаваме, без мисъл какво оставяме след нас. Под НАС визирам хората, които са приели пари и подкупи за даване на ход и разрешение на цялото това безумно унищожение и превръщанеото на нещо прекрасно и ценно в едни безлични бетонни чудовища.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора