Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Там, където всичко е възможно!

Здравейте!
Имам спешна нужда от съвет, как да почистя стената. Тя е с латекс, но направих една беля и се получи голямо петно. Опитах се да почистя стената, тъй като имаше налепи от сажди заради печката с която се отопляваме. Досега винаги съм ги изчиствала с вода и малко сапун. Този път се получи едно размазано сивкаво петно върху стената, което не мога да почистя по никакъв начин. Моля дайте ми съвет, незнам какво да направя.
Цитирай

София

Пребоядисай Mr. Green
Цитирай

В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)

Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...
Цитирай

в страната на чудесата

Дори и да изчистиш петното,то ще си остане,защото изчистеното място ще е по светло от останалата стена.
Пробвай ако искаш с един моп потопен във вода с някакъв почистващ препарат,ама ще се наложи да минеш цялата стена,за да не остава петно.
Успех Peace
Цитирай

Portugalia

с белина Peaceизпробвано е
Цитирай

Русе

Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...
аз за тази цел използвах Мистър пропър (това имах под ръка) и свърши чудесна работа!
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!
Цитирай

Portugalia

Ами аз съм 4истила петна от мухъл върху жълт латекс и не става на петна нито се маха цвета Peace
Цитирай

В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)

а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!
Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Smile
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Smile

hahaha може би си заслужава да се поеме рискът  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.