Къде в София ще ми препоръчате да си направя татуировка?

  • 6 189
  • 13
  •   1
Отговори
Къде в София ще ми препоръчате да си направя татуировка?
Притеснява ме хигиената и професионализма на тато студията в България..?
Моля споделете опит..

# 1
  • Мнения: 2 936
INK BROTHERS  Peace

Графа 35,Гени и Вальо !

# 2
Моята я направих в домашни условия. Той по принцип рработи в едно ателие на витошка доколкото знам, но в тях си е направил ателие и съм мн доволна.
Живее до лъвов мост ето кординати:
0887679711 казва се Николай
Нищо не ти коства да отидеш и да видиш, и да прецениш
Има много снимки и модели. Моята я рисува специално и пред мен, защото нищо от наличното точно не ми хареса, а направихме комбинация от няколко. Рисува я на лист , а после си ми я и направи Simple Smile
Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 936
  ето го Гени!!! номер 1,много добър професионалист....не се стряскайте от обеците  Mr. Green

# 4
А цените какви са при Гени?
Искам да си направя на кръста ....твоята Гени къде я прави?

# 5
  • Мнения: 2 936
на лявото рамо,но е вече на 6-7 години... Mr. Green
за цени незнам,ако искаш на лични да ти пратя тел.

# 6
  • Мнения: 198
А знаете ли каде може да се направи временна татуировка и колко време може да изтрае Simple Smile ?

# 7
  • Мнения: 393
Имам един познат половината рокери ходят при него.До сега лошо за него не съм чула работи с материали внос от Англия.Намира се до химическото чистене до НДК.Адреса е ул. Баба Неделя 6 има полицейско управление отсреща.А цената зависи от големината, цветовете и сложността на татуса.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 237
Аз съм се насочила към съпруга на една наша съфорумка ("кукла",това и е ника) Тя ми даде неговите координати.Ако искаш и пиши ,да не пускам тука без нейно разрешение телефоните.... Дано и тя се включи.

# 9
  • Мнения: 8 917
  ето го Гени!!! номер 1,много добър професионалист....не се стряскайте от обеците  Mr. Green
Я, този съм го срещала на Графа Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
A aз на Витошка CrazyТакъв човек се помни.

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
INKY Dragon, Емил 0887 887629, ул. "Хаджи Димитър"10

http://www.tattoobg.org/inkydragon/main.htm   Peace

# 12
  • Мнения: 2 936
A aз на Витошка CrazyТакъв човек се помни.

нали .. Joy Joy много е ефектен!!!!!!

# 13
  • Мнения: 651
INK BROTHERS  Peace

Графа 35,Гени и Вальо !
Момичета...тъкмо се прибирам с птица кацнала на рамото.
Вальо ми я прави. Доизкусурихме един готов модел, рязахме, трихме...много си я харесвам..отдавна съм я замислила /от годиииини/ сега имах повод /за ЧРД-утре  Laughing/ а и е подарък от любимия.

Учудена съм, че не са верни приказките за немокрене и закриване и болки и темподобни глупости.
Момчетата са много внимателни и ОЧЕВИДНО-специалисти

Общи условия

Активация на акаунт