Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юни 2007, 20:17 ч.

Побърквам ли се

• 2 025
  • 35
  •   1
Отговори
Моля ви за вашето мнение.Последния ми цикъл беше на 25 .04,от една седница си правя тестове за бременност и вси4ки са с бледа 2 4ерта.В4ера ходих на гинеколог-тои ме гледа на видеозон,но не видя нищо.Моля ви за вашето мнение-днес ми е 39 ден от последния цикъл(а тои ми е редовен и е на 31 дни)може ли да има бременност,а да не се види на видеозона.Имам болки в гърдите и ниско долу в корема,главоболие от време на време и ми се вие свят -това не са ли признаци за наличието на бременност-вече ще се побъркам има ли или няма такава.Моля ви даите си мнението.

# 1
  • Бургас
Тихичко честито  bouquet Според мен има бременност, въпреки че чертичките са бледи. При 8 дни закъснение е съвсем нормално да не се вижда на видеозона. След седмица отиди пак на преглед, трябва да се види Peace

# 2
Благодаря много за надеждата, която ми вдъхна .От година и половина се борим с моя съпруг за да видим тези две чертички .Дано да съм бременна и всичко да ми е наред

# 3
  • най-хубавото място
Тихичко честито  bouquet Според мен има бременност, въпреки че чертичките са бледи. При 8 дни закъснение е съвсем нормално да не се вижда на видеозона. След седмица отиди пак на преглед, трябва да се види Peace
На същото мнение съм.честито

# 4
  • София
Мисля, че си бременна. Моята черта в началото също беше бледа. Честито!

# 5
  • Burgas
Ако са те гледали на коремен ултразвук няма да се види сакче,но с вагинален би трябвало да го видят.Иди пак на преглед при друг специалист.Ако тестовете са положителни,а в матката не се вижда нищо има опасност от извънматочна бременност и това трябва да се установи възможно най-рано.Дано всичко да е наред.Успех!

# 6
  • SW
Може, може да не се види Simple Smile  Иди верно и при друг лекар, с  добра апаратура  Grinning  Щом си правила тестове - бледа , не бледа - втора чертичка има, а този хормон не се разхожда случайно из женския организъм..   Hug

# 7
Според мен си Бременна , но за по-сигурно отиди на вагинален видеозон . Успех !!!!!!!!

# 8
Хайде и аз да ти кажа....според мен, щом бледата чертичка си е там...значи си за тихичко честито   bouquet

Както и Джо-Джо те посъветва, направи преглед с ехограф с вагинален трансдюсер....възможно е да не се вижда още нищо с коремен....стискам палци  Peace

# 9
  • старата столица:)
Честито, миличка!Бременна си!Рано е още, според ме, да се види каквото и да е...даже и с вагинален видеозон.Търпение и след още поне седмица върви пак лекар.

# 10
  • BABYLAND
Няколко положителни теста според мен подсказват именно бременност. При закъснение от 9 дни не е гаранция, че ще се види плоден сак. Най-добре е да се отиде на преглед при двуседмично закъснение - така шанса да те стреснат, че не виждат нищо е минимален.
   Честито!   bouquet

# 11
  • София
 И аз мисля за тихичкото честито:) Но сега трябва да имаш търпение. Плодното сакче не се вижда веднага-нали трябва да се оформи,за да се види все пак:)) Стискам палци да се похвалиш най-скоро!

# 12
  • София
Мисля, че си бременна, така че тихичко ти честитя!!!!  bouquet
Ощее рано май да се види сакчето на видеозон. Изчакай още малко и пак иди
И после да пишеш, за да може и шумно да ти честитим!!! Hug

# 13
  • гр.Разград
И на двата теста ,които направих сутринта преди да отида на преглед при генеколог -в началото имаше ясно изразена само една чертичка...След около 5 минути на единия се появи и втора но толкова бледа ,че чак взех лупа ,за да видя контурите....  #Crazy Лекаря обаче потвърди съмненията ми-бях бременна в 9 г.с.Така че моя съвет е-изчакай поне още една седмица и отново иди на преглед,тогава вече ще има изразен плоден сак ,който да бъде видян чрез видеозона.УСПЕХ!

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 15:37 от icipici1

# 14
Благодаря на вси4ки за куража, които ми вдъхнахте,но да ви се опла4а тази сутрин ме заболя много корема и като отидох в тоалетната видях едно кафяво зацапване,което се повтори още един път следобяд .Не знам от какво е ,но много ме плаши-сега в момента съм добре (нямам нито болки ,нито зацапване).Според вас на какво се дължи това,на някоя от вас слу4вало ли се е.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт