Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юни 2007, 22:38 ч.

въпрос за аборт

• 15 367
  • 58
  •   1
Отговори
прятелката ми е бременна и още се чудим дали да задаржим детето.Тъй като не сам на ясно някой може ли да ми каже как стоят нещата с абортите.Колко пари струва и имали някаква опасност за здравето и (имам предвид възможно ли е да остане стерилна след аборта)?Трябва да кажа че бемена още в първия месец

# 1
  • Велико Търново
Разбира се,че има опасност за здравето!На различните места струва различно,най-добре решете какво ще правите с бременността,след това на лекар и той ще ви обясни подробно и компетентно!

# 2
Консултирайте се с гинеколог, той ще ви обясни всичко.

# 3
да знам че така ще е най добре,но разбах буквално преди час.И се чудех дали мога да намеря отговари в интернет?

# 4
  • софия
Я вземете и си отгледайте детето.......... Blush

# 5
най-вероятно да е във втори месец си мисля  Thinking та не се мотайте с решението

# 6
  • София
150 лв струва
Ако ще правите аборт,колкото по-рано,по-безопасно е !!!!!!!!!!!
Е,аз докато се наканя бях в 6 месец,но сега чакам голямо и здраво момче!!!!!
Успех,каквото и да решите!!!! Peace

# 7
мерси много за точния и ясен отговор.да разбирам ли че рискът е минималин?

# 8
  • Brokenpromiseland
Отговор обективен не  може да се даде....зависи от компетентността,вниманието и професионализма с койо е извършена процедурата.
Дори и всичко по този въпрос да е наред,мисля че има значение и как ще реагира самият организъм на подобна манипулация.
Ако сте отдавна заедно с това момиче,ако имате финансовата възможност (дори минимална),ако се обичате и не сте прекалено млади за родители най-добре си го задръжте!

# 9
  • В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !
Здравей,

след 2 аборта мога да ти кажа как стоят нещата горе-долу...или поне опитът, който имам аз и мои познати...

значи, колкото по-рано толкова по-добре. В хубава клиника ще излезне около 350 лв, но ще е с вакум- което е най-добрия метод напоследък. Вакумът измуква всичко, дори после почти няма кървене. Но също зависи и специалистът!

Колкото за съвет- по-добре аборт, отколкото едно нежелано и непланувано дете.... Сега съм бременна с желано бебе, от подходящия човек, така че не съжалявам... Предполагам - риск винаги има....Но все пак медицината много напредна последните години....и затова не трябвя дя се жалят пари, ако приятелката ти реши да обортира.... Ако реши да го запази - супер...но наистина трезво да помисли, че детето е за цял живот!

Айде- много успех и пиши какво е станало!

Ели.  Peace

# 10
Винаги съм била против абортите, но още повече съм против от това детските домове за деца лишени от родителска грижа да се пълнят.Консултирайте се с лекар, но според мен най - хубаво ще бъде да си го родите и отгледате.Въпрос на избор Weary

# 11
  • Монреал, Канада
Рискът не е минимален за съжаление.

# 12
Винаги има опасност. Нека да помисли много добре.

# 13
  • Berlin
Колко рядко всъщност се случва днес един мъж да има възможността да стане баща... , а е невероятно.Обичате ли се? Отоговора е пред очите ви. Нарича се плод на любовта. А финанси винаги се намират. Щом има пари да се плаща интернет ще има и за памперси, все пак не сме от неработещите етноси..
За съжаление видях какво значи майка да съжалява за абортите  си..травма за цял живот. А аборта е операция, при всяка операция има риск.
Вие си решавате, но нашето семейство ти желае живот!  bouquet
http://www.semeistvo.bg/index.php?id=90399  виж какво намерих тук..има и други статии и могат да те консултират..

# 14
прятелката ми е бременна и още се чудим дали да задаржим детето.Тъй като не сам на ясно някой може ли да ми каже как стоят нещата с абортите.Колко пари струва и имали някаква опасност за здравето и (имам предвид възможно ли е да остане стерилна след аборта)?Трябва да кажа че бемена още в първия месец
Аз правих аборт преди около месец при доктор, който работи в Тина Киркова, но си има и частен кабинет и съответно ми направи аборта в частния си кабинет. Взе ми 250лв. и всичко мина нормално. Но все пак моят съвет е ако твърдо е решила да го маха детето да го направи в специализирана болница. И моето мнение е, че е страшно рисковано ако няма деца да пристъпи към тази крачка, но решението си взима тя самата. Желая всичко да мине безпроблемно!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт