Oбърнете внимание на това!

  • 26 144
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 901
Последното ме ужаси. Явно трябва да остана на черен хляб и варено пиле.
Кои са напитките с кофеин, освен кока-кола?

# 16
  • Мнения: 4 187
#Crazy  Shocked  #Crazy  Shocked  #Crazy Какви са тия ужасии! Има ли нещо сигурно въобще в наши дни!?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 769
Да, става въпрос за баба ми.Беше с диабет поддържан с Манинил.
Не ядеше сладко и спазваше строгите диети за диабетици.
Преди около 5 години на баба ми и откриха бучка на гърдата и отрязаха цялаат гърда. След биопсията казаха, че е доброкачествена...
На следващата година откриха странни петна по мозъка...оправдаха ги първоначално с тежък удар на главата в млада възраст, но после казаха че са разсеики от гърдата...
Преди 2,5 години получи болки в гърба, които се засилваха в продължение на 1 седмица - първо казаха настинка със схващане, после решиха, че е сърдечен проблем и когато в края на седмицата тя загуби сетивност от кръста надолу се оказа смачкан прешлен...диагнозата беше рак на костите, оправдан пак с бучката на гърдата... дадоха и 2-3 месеца живот. Всички диагнози бяха поставени само от обикновен преглед!
Тогава започнах да се консултирам с различни лекари онколози , гинеколози, кардиолози и мамолози... повечето мнения изказани от тях бяха, че не може от доброкачествена бучка да се развие рак на мозъка, а и този рак не е присъщ за жени в напреднала възраст, освен това бяха категорични, че не може рак на мека тъкан да засегне кост - казаха, че в следствие на диабета е направила остеропороза... и че трябва да се направи изследване, за да се сокаже и да се лкува с лъчетерапия, а не с химио..., каквато и прилагаха.
Успях да и уредя ядреномагнитен резонанс... на който откриха и рак на черния и белия дроб. Започнаха боипсии от всеки орган...
Изслеванията приключиха след смъртта и .... ОКОНЧАТЕЛНАТА ДИАГНОЗА беше, че всеки рак се е развил независимо, поради разлика в природара на туморните клетки и че всеки един от тях е следствие на неконтролируем приемна лекарства и Аспартам.
Съжалявам за дългия постинг, но така мисля че ще е по ясно на всички за какво иде реч.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Много съжалявам, попитах те, защото както казах иа з от миналата година след като ми откриха повишената захар си попийвах разни такива напитки, дано не съм си навлякла по-голяма беда.
Между другото докато ти четях постинга си пийвах безалкохолно точно такова, кеото е и за диабетици, стигайки до края станах и го изхвърлих...сега гледам бутилката като прокажена Imp

# 19
  • sofia
  • Мнения: 769
Wa Wa, препоръчвам ти да си подслаждаш нещата с мед и щом не е доказан диабет има начини да се оправиш с билки и китайски лекарства, но това е др. тема. Ако се интересуваш пиши ЛС.

# 20
  • Мнения: 2 543
Цитат на: aja
Да, центърът е в САЩ.


Но какъв е?

# 21
  • Мнения: 4 187
От извесно време ползвам подсладител SWEET*N LOW! Пише че не съдържа захарин и цикламат, а съдържа източник на фенилалалнин! Това от опасните ли е! Благодаря!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
По принцип не съм привърженик на теориите за Глобалните конспирации и съм голям скептик по отношение на тоталните пропагандни атаки - било ЗА или ПРОТИВ групи продукти идеи и т.н.  
Но тази информация ме втрещява, защото преди няколко години като млад и зелен репортер правих материал за Детското диабетно отделение в София и шефката там, сега не се сещам за името, ми обясняваше надълго и широко как Аспарагиновата киселина за нея е откритието на века, което ще спаси и направи нормален живота на хиляди деца, страдащи от диабет и как вече дори и у нас няма дете с проблемна обяна на веществата, което да не се лекува с диета, основана изклюително на Аспартама.
Та тогава ми подари пликче с въпросната аминокиселина, като особенна скъпоценност и аз подслаждах дълго време с  нея живота на баба ми, като най-болна в къщи, докато един ден баща ми, който е анестезиолог не разбра и не я изхвърли. Заяви, че е гадна отрова, а аз му казах, че е дървен философ и се прави на специалист в чужди областти, но май е бил прав.

Както и да е мисълтта, ми беше за всички онези болни от диабет деца, които са тровени допълнитено с години, а и за собствените ни деца, консумиращи ежедневно каши, пюрета, сокчета, вафли, пастички и т.н., в които уж за по-здравословно захарозата е замествена с асраптам и цикламат.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 769
Ами ето ви още по темата:
http://ecosw.dir.bg/kniga/chapter16.htm
http://www.protos.bg/diabet/vd/i112/vd_i112_11.html
http://duh-i-istina.net/vavilon_hrani.php
http://margaritta.dir.bg/2003/uni/01zahar.htm
http://bluelink.net/bg/bulletins/ecopolis11_2002/tr1_1_1.html

Държавен вестник:
Чл. 19. (1) При етикетиране на добавките, предназначени за продажба на крайния потребител, се посочват данните по чл. 18, ал. 1 и 2.
(2) Когато добавката е трапезен подсладител, етикетът трябва да съдържа данни и за:

1. наименование на подслаждащото вещество;

2. предупреждение, че високата консумация на подслаждащо вещество от групата на поливалентните алкохоли може да предизвика разслабително действие;

3. предупреждение, че подслаждащото вещество аспартам е източник на фенилаланин;

4. (нова - ДВ, бр. 3 от 2005 г.) предупреждение, че подслаждащото вещество сол на аспартам-ацесулфам е източник на фенилаланин.

http://www.bda.bg/web_bul/regulations/labeling/Excipients%20Anex%20.htm

http://www.shmidt.bg/equal/info.html - Вносител за БГ

# 24
  • Мнения: 2 452
Цитат на: aja
Да, става въпрос за баба ми.Беше с диабет поддържан с Манинил.
Не ядеше сладко и спазваше строгите диети за диабетици.
Преди около 5 години на баба ми и откриха бучка на гърдата и отрязаха цялаат гърда. След биопсията казаха, че е доброкачествена...
На следващата година откриха странни петна по мозъка...оправдаха ги първоначално с тежък удар на главата в млада възраст, но после казаха че са разсеики от гърдата...
Преди 2,5 години получи болки в гърба, които се засилваха в продължение на 1 седмица - първо казаха настинка със схващане, после решиха, че е сърдечен проблем и когато в края на седмицата тя загуби сетивност от кръста надолу се оказа смачкан прешлен...диагнозата беше рак на костите, оправдан пак с бучката на гърдата... дадоха и 2-3 месеца живот. Всички диагнози бяха поставени само от обикновен преглед!
Тогава започнах да се консултирам с различни лекари онколози , гинеколози, кардиолози и мамолози... повечето мнения изказани от тях бяха, че не може от доброкачествена бучка да се развие рак на мозъка, а и този рак не е присъщ за жени в напреднала възраст, освен това бяха категорични, че не може рак на мека тъкан да засегне кост - казаха, че в следствие на диабета е направила остеропороза... и че трябва да се направи изследване, за да се сокаже и да се лкува с лъчетерапия, а не с химио..., каквато и прилагаха.
Успях да и уредя ядреномагнитен резонанс... на който откриха и рак на черния и белия дроб. Започнаха боипсии от всеки орган...
Изслеванията приключиха след смъртта и .... ОКОНЧАТЕЛНАТА ДИАГНОЗА беше, че всеки рак се е развил независимо, поради разлика в природара на туморните клетки и че всеки един от тях е следствие на неконтролируем приемна лекарства и Аспартам.
Съжалявам за дългия постинг, но така мисля че ще е по ясно на всички за какво иде реч.


Айа,
Да ме извиняваш, обаче ако някой с медицинско образование ти е казал точно така: "не може рак на мека тъкан да засегне кост " ще те посъветвам да не му се доверяваш.
Искрено съжалявам за баба ти, обаче това което пишеш са фабулации (използвам чуждица, за да бъда по-мека в изказването си). Би ли ми казала как точно са направили изследване на всички ракови клетки на баба ти и как са достигнали до извода, че са от различен произход? По-конкретно ме интересуват тези в костите и мозъка.
Още веднъж, много съжалявам за баба ти, обаче в това, което пишеш няма никаква логика от медицинска гледна точка. За информация, ПЪРВОТО място, където метастазират много карциноми, вкл. и този на мл. жлеза са костите!
 Imp

# 25
  • sofia
  • Мнения: 769
Лаура, правиха аутопсия.

# 26
  • Мнения: 230
Sad  Sad  Sad Съжалявам за това моите съболезнования Sad  Sad  Sad
Нека да се съберем всички да протоводействаме на това като спрем масово да употребяваме такива продукти със съдържание на тази съставка АСПАРТАМ Е951. Аз съм с вас !!!!
Разпратил съм форум на всички мои познати, за да можем всички да бъдем заедно и масово да можем да спрем производството на тази ОТРОВА !!!
АЗ БИХ ГИ ЗАСТРЕЛЯЛ #Sniper  #Sniper  #2gunfire  #Sniper  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 1 017
aja, съжалявам много за загубата ти! Sad

И аз като теб бях надъхана срещу аспартама и избягвам

всякакви изкуствени подсладители и безалкохолни напитки, но

преди няколко дни моя позната , която е бременна, ми каза, че

диетолози са и предписали да използва само изкуствен

подсладител в диетата си, защото имаше проблеми със захарта.

И, че това за аспартама като вреден било отречено във

Франция скоро Neutral Face

Вече не зная къде е истината!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 791
"Истината е някъде там..."така започваше ли,завършваше ли,един филм(Psyfactor май Wink ).Но при всички положения аз мисля,че това е отрова и трябва да я избягваме.С ужас установих,че и така популярните дъвки,които ежедневно джвакаме и ние и децата,които ни предпазват от кариес,съдържат аспартам-ясно си го пише-аспартам(Е951)Става въпрос за Orbit sugar free... Imp А на лимонадата,оранжадата,която аз всеки ден си цуквам,също се мъдри това чудо аспартама Twisted Evil Изкуствен подсладител аз не ползвам,предпочитам си захарта,но се оказва,че аспартама присъства къде ли не,да му се....

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Най-ми е странно и страшно това, което написа елси, да не говорим това за детските дъвки #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт