Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Момичета можете ли да ми кажете дали е безвредно боядисването в 8 месец.
Вече имам видима разлика на косата, в началото на бремеността не посмях да се боядисвам.
Ако имате информация по този въпрос, моля да ми я изпратите.
Цитирай

Виена

Аз си се боядисвах през цялото време,дори и в 9ти месец.Проблема беше само,че ми ставаше лошо от миризмата на амоняк  Sick.Другото което е,че от хормони ли от какво не ме хващаше както преди,не ми се изветляваше достатъчно косата и така беше и след като родих до към 4ти месец Rolling Eyes.Боядисваи си се и не се чуди  Peace
Цитирай

Виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150757.msg2874067#msg2874067
аэ лично се боядисвах по време на бременноста Peace
Цитирай

Burgas

Може, няма проблем. Вземи си безамонячна боя.
Цитирай

Белгия/София

Няма проблем, аз не съм спирала да се боядисвам. Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.
Цитирай

София / Пловдив

... Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.

Peace

Кичури си правех почти преди да родя.
Не съм имала проблеми.
Цитирай

Няма проблем, но по-добре да те боядиса фризьор, ще стане по-бързо, по-добре ще те измие и т.н.
Цитирай

Здравейте, имам един въпрос. Пречи ли боядисването на косата по време на бременност?Има ли някакво значение в коя седмица сте?Знам че има вероятност боята да не хване или да падне много бързо, но ако не стане така пречи ли на развитието на бебчето?
Благодаря ви предварително.
Цитирай

Варна

Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78
Цитирай

Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78
Аз също  Peace
Цитирай

Благодаря ви за бързите отговори. Отивам да се боядисвам Wink
Цитирай

Аз пък четох някъде йз сайта,че първите 3 мес. не е за препоръчване боядисването! Naughty
Цитирай

Бургас

Аз си правех кичури и фризьорката ми каза да изчакам да вляза в четвъртия месец.Не питах защо.Може би се е притеснявала че боята няма да хване,или да не ми стане лошо от миризмата.
Цитирай

Боядисах се в края на третия месец, боята ме хвана екстра. Peace
Иначе не съм чела нищо за това дали е вредна.
Цитирай

Toва, че не трябва да е в първите 3 месеца и аz аъм го чувала. Както и че при кичури няма проблеми, zа6тото боята не преминавала преz кожата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора