Боядисване на косата по време на бременност

  • 4 248
  • 31
  •   1
Отговори
Момичета можете ли да ми кажете дали е безвредно боядисването в 8 месец.
Вече имам видима разлика на косата, в началото на бремеността не посмях да се боядисвам.
Ако имате информация по този въпрос, моля да ми я изпратите.

# 1
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз си се боядисвах през цялото време,дори и в 9ти месец.Проблема беше само,че ми ставаше лошо от миризмата на амоняк  Sick.Другото което е,че от хормони ли от какво не ме хващаше както преди,не ми се изветляваше достатъчно косата и така беше и след като родих до към 4ти месец Rolling Eyes.Боядисваи си се и не се чуди  Peace

# 2
  • Мнения: 1 668
Виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150757.msg2874067#msg2874067
аэ лично се боядисвах по време на бременноста Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
Може, няма проблем. Вземи си безамонячна боя.

# 4
  • Мнения: 27 524
Няма проблем, аз не съм спирала да се боядисвам. Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Просто го прави на проветриво място, да влиза въздух, до прозорец и това е.

 Peace

Кичури си правех почти преди да родя.
Не съм имала проблеми.

# 6
  • Мнения: 2 241
Няма проблем, но по-добре да те боядиса фризьор, ще стане по-бързо, по-добре ще те измие и т.н.

# 7
  • Мнения: 6 604
Здравейте, имам един въпрос. Пречи ли боядисването на косата по време на бременност?Има ли някакво значение в коя седмица сте?Знам че има вероятност боята да не хване или да падне много бързо, но ако не стане така пречи ли на развитието на бебчето?
Благодаря ви предварително.

# 8
  • Мнения: 169
Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78

# 9
  • Мнения: 296
Не мисля че пречи.Аз лично се изрусявах докато бях бременна и боята -хващаше.Не съм забелязала някакви странични ефекти newsm78
Аз също  Peace

# 10
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви за бързите отговори. Отивам да се боядисвам Wink

# 11
  • Мнения: 7 201
Аз пък четох някъде йз сайта,че първите 3 мес. не е за препоръчване боядисването! Naughty

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз си правех кичури и фризьорката ми каза да изчакам да вляза в четвъртия месец.Не питах защо.Може би се е притеснявала че боята няма да хване,или да не ми стане лошо от миризмата.

# 13
  • Мнения: 2 677
Боядисах се в края на третия месец, боята ме хвана екстра. Peace
Иначе не съм чела нищо за това дали е вредна.

# 14
  • Мнения: 4 700
Toва, че не трябва да е в първите 3 месеца и аz аъм го чувала. Както и че при кичури няма проблеми, zа6тото боята не преминавала преz кожата.

Общи условия

Активация на акаунт