Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вие ходите ли на почистване на лице през бременността?Откакто забременях не съм ходила и вече не мога да се понасям   smile3516  Усещам,че имам нужда(парна баня,масаж,ексфолиант...   smile3521  ),а съм чела ,че има опасност от инфекции,които не са желателни точно сега   newsm78  Моята козметичка каза,че няма проблем да ида,но се чудя.Дайте съвет  Praynig
Цитирай

През цялата си бременност продължих да ходя редовно на всички козметични процедури.
Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми!
Peace
Цитирай

София

И аз мисля. че няма проблем и можеш да продължаваш с козметичните процедури.  Peace
Цитирай

близо до Витоша

Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми! [/color][/b] Peace

и,и имаш доверие,давай смело Peace
Цитирай

Sofia-Pavlovo

И аз мисля че няма проблем да отидеш но мен на пример ми беше доста не прятно едва издържах първия път и след това не съм ходила
Цитирай

Варна

И аз продължавам да си ходя, но без процедури с ток - дарсонвал, йонофореза, електроепилация. До колкото знам те не са препоръчителни при бременност.
Цитирай

Велико Търново

Не съм спирала да ходя включително и на масажи Peace
Цитирай

София

През цялата си бременност продължих да ходя редовно на всички козметични процедури.
Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми!
Peace

И аз така  Peace
Цитирай

Ходих  Peace Няма никакъв проблем, ако не ти пречи по-специфичната миризма в салона...
Цитирай

София

Ходих, нямах никакви проблеми. Все пак ти не отиваш на случайно място, та да се тревожиш от риск от инфекции Peace
Цитирай

Варна

Не ходех, защото в последните месеци ми беше трудно да лежа по гръб. А и по принцип тия работи си ги правя сама у дома.
Цитирай

Аз ходех на козметик не мисля ,че е проблем.  Peace
Цитирай

Благодаря за отговорите,значи отивам  newsm44  Олекна ми   newsm68
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.