Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръчайте ми хубава четка за нанасяне на перли и прахообразна пудра за лице и евентуално откъде да купя. В момента ползвам четка на Ейвън, но не съм доволна. Много боцка и не е обемна като тези за професионалния грим.
Цитирай

Русе

Аз имам на Орифлейм, чудесна е, невероятна, откраднах я от братовчедка ми.  Blush

Чудна работа върши - нанасям с нея и пудра и перли (вместо руж ги слагам).
Цитирай

Пловдив

Аз имам на Орифлейм, чудесна е, невероятна, откраднах я от братовчедка ми.  Blush

Чудна работа върши - нанасям с нея и пудра и перли (вместо руж ги слагам).
newsm44 newsm10
Цитирай

аз мисля че такива четки има във всеки магазин за козметика  Peace можеш да прецениш дали са меки или не,докато ако си поръчаш така по каталог,не се знае дали ще ти хареса!
Цитирай

Велики Преслав

Наистина такива четки можеш да видиш навсякъде в козметичните магазини,но ето ако искаш виж как изглежда тази на орифлейм. аз не съм използвала друга досега,но тази много ми допада.И е мека.http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true
Цитирай

Иринополис

Наистина такива четки можеш да видиш навсякъде в козметичните магазини,но ето ако искаш виж как изглежда тази на орифлейм. аз не съм използвала друга досега,но тази много ми допада.И е мека.http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Супер е, хубавото е, че се сгъва и е мн практично!
Цитирай

аз мисля че такива четки има във всеки магазин за козметика  Peace можеш да прецениш дали са меки или не,докато ако си поръчаш така по каталог,не се знае дали ще ти хареса!
newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.