козметика по време на бременност

  • 2 001
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Може ли някой да ми каже дали е добре да бъде използвана такава козметика в началото на бременността, т.е. до 3 месец? Аз си купих масажно масло против стрии на Икаров, но там препоръчват използването му след 4ти месец. Лекарката ми също каза, че е по-добре да изчакам с използването му. Може би със специализираните продукти за бременни не е проблем, но малко съм объркана.

# 31
  • Мнения: 19 296
аз използвах козметика от самото начало на бременността,но май на Лореал

# 32
  • Мнения: 814
Аз ползвам Percutalfa и съм много много доволна. Мазилото е френски продукт който се препоръчва специално за бременни след 4тия месец. За сега нямам стрии, дано и до края да нямам Praynig.

# 33
  • Мнения: 76
Мляко и масло за коремче на Palmer's, страхотна козметика за бременни, но за съжаление не съм я срещала в БГ.

# 34
  • Мнения: 173
Препоръчвам с 2 ръце крем Atoderm на Bioderma. Медицинска френска козметика, в аптеките ги има. Една огромна туба от 500 мг струва 33 лв., докато 200мг от същия продукт струва 28 лв. Ако ви остане, може да се ползва за бебенца. Задържа влагата в кожата и я прави невероятно еластична.

Ползвах и Мустела и Мама Дона на Чико, но като този крем друг няма.

До сега нямам проблеми, и имам прекрасна кожа. Мека, нежна, гладка.

# 35
  • Мнения: 2 152
Мазах се яко с Мустела.Нямам нито една стрия, никъде.Но според мен това си е до ген и състояние на кожа.Има момичета,които са се мазали с какво ли не и пак са се нацепили Tired

Общи условия

Активация на акаунт