Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

wku6ti s teb

здравейте Sad потърсих подобна тема но не намерих.от снощи ми започнаха пак болки, не много силни, но коремът ми е втвърден като камък и болките не минават Sad освен това от снощи не съм усетила бебето да се движи  #Crazy обикновено се движи постоянно, като лягам го усещам, като се събуждам, а сега все 1 няма нищо в мене!!! много е зловещо усещането Sad имам ли за какво да се притеснявам или вече си внушавам излишно?
в 30 г.с. съм сега
Цитирай

Надявам се всичко да е наред с бебчето Praynig Ако бях на твое място все пак за собствено успокоение, вместо да го мисля бих посетила лекаря си. Или поне му се обади по телефона  Peace
Цитирай

София

Миличка, съветвам те по най-бърз начин да се свържеш с лекаря си или по добре да отидеш в някоя болница.   Дано всичко е наред.  Hug
Цитирай

Пловдив

Отивай на лекар,понякога се получават контракции,защото организмът се подготвя за раждането,но все пак се консултирай
Цитирай

wku6ti s teb

звънях, звънях, ама му е изключен Sad(((((
утре отивам , направо ще се побъркам от притеснение. навеждам се, движа се да видя дали щше се събуди, но не  smile3518 smile3518
Цитирай

Bapнa

Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !
Цитирай

Велико Търново

Отивай още сега Peace
Цитирай

София

Пий нещо кисело или много студено и легни в пълен покой. Моя бебок така се раздвижваше.
Все пак съм на мнение, че трябва да отидеш в някоя болница, има дежурни кабинети  Praynig
Цитирай

София

Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !

Няма какво да чакаш, отивай да да те видят на ехограф как е бебо и какво става, пък утре си отиди и при твоя лекар  Peace
Цитирай

wku6ti s teb

ще ида на дежурен .няма какво да чакам
Цитирай

София

Ще чакаме да пишеш, как е положението.
 Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Brokenpromiseland

Не се паникьосвай, но непременно отиди СЕГА на лекар.След като си в 30г.с бебто вече си е едричко и затова може да не се движи така както ти си го усещала.За успокоение обаче бягай веднага да те видят - дори и да е на частно.Стискам палци и да пишеш какво става! Hug
Цитирай

София

Отдавна да съм отишла на лекар  Peace
Цитирай

стискаме палци. Ще чакаме да пишеш  Praynig Praynig
Цитирай

Дано всичко да е наред. Непременно отиди ВЕДНАГА на лекар.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора