Отново конкурс за фотошопки - нови идеи и предложения!

  • 6 899
  • 183
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ето и новото предложение, което вече беше обсъждано, но съвсем не е решено!
Реклама на продукт, който може и да не съществува и да бъде в стил 30-те, 40-те години на 20 век.

Ето и сайтове за идеи:

www.posterclassics.com
 http://www.allposters.com/gallery.asp?aid=1810947226&GCID=S1 … ORD=%5BPosters%5D
http://www.decodog.com/inven/pepsi1.htm

За сега е само това, но очаквам още да се включат с нови идеи и предложения!  bouquet

# 1
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Веднага се записвам първа!!! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 587
Запис!
Пък ако ми дойде някоя идея ще споделя. Hug

# 3
  • Мнения: 2 957
Вижда ми се с повишена трудност,но ще следя;)

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вижда ми се с повишена трудност,но ще следя;)

Може нещо друго да ни хрумне! Споделяйте, момичета! Много ме сърбят вече ръцете... я, погледнете в подписа ми... Crossing Arms

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз ще следя и ще участвам естествено. Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 003
И на мен ми се струва с повишена трудност.  Grinning
Дали така заради ограничението в стила пък няма да се получи много плагиатсване...? newsm78
Иначе съм доста навита за конкурс с нови категории, както беше предния. Тези рамки ми поомръзнаха.

# 7
  • Мнения: 2 863
Момичета, помните ли, че в началото като подхвърлих идеята за конкурси обсъждахме и идея да правим колаж по думи, бях го видяла в един от форумите, ако искате да направим нещо такова, ако  предложението  на  Мира ви се вижда трудно....
Примерно Лято, море, любов...  Joy или каквото се сетите от три думи.
Друга възможност, която съм виждала пак по форумите и на мен много ми допада е, да се избере една снимка и да се зададе някакво мото, така че всеки да я обработи според мотото....
Или пък  колаж по цитат, това във фотошоп.бг го правиха....
На мен това  с рекламите  на Мира ми   хареса... защо просто не изберем продукт и всеки да го рекламира както иска, няма нужда да следваме показания стил???

# 8
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Момичета, помните ли, че в началото като подхвърлих идеята за конкурси обсъждахме и идея да правим колаж по думи, бях го видяла в един от форумите, ако искате да направим нещо такова, ако  предложението  на  Мира ви се вижда трудно....
Примерно Лято, море, любов...  Joy или каквото се сетите от три думи.
Друга възможност, която съм виждала пак по форумите и на мен много ми допада е, да се избере една снимка и да се зададе някакво мото, така че всеки да я обработи според мотото....
Или пък  колаж по цитат, това във фотошоп.бг го правиха....
На мен това  с рекламите  на Мира ми   хареса... защо просто не изберем продукт и всеки да го рекламира както иска, няма нужда да следваме показания стил???

Мисля, че идеите ти са добри. Да, не е задължително да бъдат като сайтовете, които показах по-долу. Показвам ги, защото, когато ги прегреждах ми хрумна идеята...
И само да допълня идеите на Jaly, може дори нещо като "картина" на стих да направим. Един вид, кой как усеща дадено стихотворение... newsm78

# 9
  • Мнения: 1 084
Мен отдавна ме сърбят ръцете за конкурс по думички, но и идеята на Мира ми харесва. Записвам се, за да следя темата Simple Smile)

Ето предложение за картинка по стихче (хайку) :

"Here at the frontier, there are falling leaves.
Although my neighbors are all barbarians,
and you, you are a thousand miles away,
there are always two cups on my table."

Tang Dynasty

# 10
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами ще се наложи да преведете, за неразбиращите английска поезия...

# 11
  • София
  • Мнения: 10 298
Не ми е много ясно как става, но се записвам... просветлете дебютанта, тук ли трябва да постна снимката?

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Коя снимка бе Наде?? newsm78 Ти да не би да си готова, за сега само обсъждаме идеите и какъв точно да е следващия конкурс, ама не сме решили още окончателно... да не би да си разбрала грешно??

# 13
  • София
  • Мнения: 10 298
Коя снимка бе Наде?? newsm78 Ти да не би да си готова, за сега само обсъждаме идеите и какъв точно да е следващия конкурс, ама не сме решили още окончателно... да не би да си разбрала грешно??


Ето и новото предложение, което вече беше обсъждано, но съвсем не е решено!
Реклама на продукт, който може и да не съществува и да бъде в стил 30-те, 40-те години на 20 век.


Това не е ли идеята на конкурса  newsm78 явно не съм разбрала  Sick

# 14
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не, не... разбрала си, но не е окончателно.. тепърва ще обсъждаме... радвам се че се включваш..  Hug скоро си мислех за теб, че не съм те засичала в една друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт