Незнам какво е

  • 1 300
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Здравейте момичета.Днес сутринта в изпражненията ми имаше едно малко червейче.Помислих си че е от черешите вчера който ядох.Бяха бая черешки.Може ли да е от тях или има и нещо друго като се има на предвид че смилането не ми е много добре и друг път съм виждала остатъци от друга храна.Но сега с това червейче се притесних.

# 1
  • Мнения: 730
Стига,бе,как червейчето от черешите ще оцелее преминавайки през стомашните сокове,които са с много висока киселинност?Или не е червей,или ако е,то си мисля,че поне не е от черешите,а е паразит,който живее в червата-като остриците.

# 2
  • Мнения: 686
Най вероятно са глисти.Трябва да си направиш изследвания.
С медикаменти напълно се лекуват.
Успех.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Отиваш в Хеи без да си си правила сутрешен тоалет, лепват ти на дупето и по точно на дупката едно тиксо, за да се види дали има следи и яйца на глисти, и най-вероятно ще те накарат да направиш микробиологичното изследване то е аналогичто на първото, но се взима секрет с пръчица отгоре с памуче и готово....ще разбереш дали има нещо или не мелиш добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 546
Отиваш в Хеи без да си си правила сутрешен тоалет, лепват ти на дупето и по точно на дупката едно тиксо, за да се види дали има следи и яйца на глисти, и най-вероятно ще те накарат да направиш микробиологичното изследване то е аналогичто на първото, но се взима секрет с пръчица отгоре с памуче и готово....ще разбереш дали има нещо или не мелиш добре.
Това за тиксото се прави в къщи преди да си станала от леглото защото иначе докато стигнеш до ХЕИ и там да се прави тази процедура резултатът ще е НУЛЕВ.

# 5
  • Мнения: 1 085
Май на истина не меля добре.Защото имам проблеми и със стомаха.Ще видя ако няма други такива ситуации няма да хода но ако ми се появи пак някой червей  Joy Joy ще ходя.

# 6
  • Мнения: 2 237
Наистина може да е паразит.Не вярвам да оцелее червей от череша в стомаха.Все пак си напарви изследване за тове успокоение.

# 7
  • Мнения: 153
Ще те посъветвам да не чакаш и някой друг приятел да ти каже"дзак".Бягай на лекар,че да минава по-бързо.За твое успокоение,понеже процедурата по установяване е доста неприятна(е не физически),във ВМИ ще ти връчат клечицата сама да си....Успех

# 8
  • Мнения: 1 085
Ми не съм виждала повече червейчета и нищо ми няма ако и друг ми каже дзак ще отида.Знам че ако имам глисти ще ме и посърбява а нищо не ме сърби. newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 107
мила,ако си видяла червейче,със сигурност не е от черешите.тичкай в РИОКОЗ/ХЕИ/,входа към Пещерско шосе на 2 етаж,каб.21

# 10
  • Мнения: 7 100
А колко време е нужно, за да се вкорени черешова фиданка от гълтане на костилки?
 Wink
Мъжът ти рибар ли е? Събирай си чревлячетата и ги давай на човека ти да си има, когато ходи на риболов.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт