Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

София

Любима група от тийнейджърството!
Кои ще ходим?
Wink
Цитирай

София

Абе, май имаше такава тема?! newsm78

За протокола - не, Каварна е далече.

Обаче, се чуват разни неща за Дупница. Амбицирали се от Каварна, датата е 27 юни, най- интересното име е Джон Лорд.

Цитирай

Земята

А, Zanda, и на тебе ли ти е любима? Виж ти!
Знаеш ли, аз много обичам да ги слушам, ама концертите, които съм гледала по записи, ми се виждат малко истерични... с тия фенки, дето се събличат и си мятат части от облеклото към сцената... Та аз няма да ходя... страх ме е да не истерясам и аз, че току виж ме хванали камерите - и после какво ще правя - не знам...  Mr. Green
Цитирай

София

Хихи, надали Wink
"Електоратът" им са от 30 нагоре според мен с малки изключения. Просто ще си спомня детството.
Не знам, търсих такава темичка, защото ми се щеше да видя кой ще ходи натам, може заедно да пътуваме, би било страхотно.
Цитирай

Варна

E kak и билети имаме даже  Party
Цитирай

София

Ох, тогава ще съм в седмиця месец  ooooh!
А и вече съм гледала веднъж Manowar и въпреки, че са от любимите ми групи от младостта, не останах с кой знае колко възторжени впечатления. Всъщност може би точно затова, защото очаквах прекалено много  Thinking
Но сега смятам да ида да ги видя какви ще ги дрънкат пред българска публика.
Цитирай

София

Намерих я bowuu
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191629.0
Цитирай

варна

Мразя анкетите, така че .... Naughtyбез анкета ,нека има мнение и личностно присъствие Crossing Arms,че така , аз на Мейдън не можах да се класирам ,за което безкрайно много съжалявам ,ноооооо за Меноар вече си имам билетчеее Mr. Green,а вие..??? кой ще ходи в Каварна на 30.06  newsm78,хайде преброявката почна , а и още имате време да решите и да си вземете билет Peace.Ето ви и поздравче за загрявка http://www.vbox7.com/play:34c90e8c
Цитирай

Е, тука аз няма да мога да се преброя. За малко да можех, ама ц. Нищо, де, както каза майка ми "Е, не може всички концерти да огрееш" 35
Цитирай

варна

Е, тука аз няма да мога да се преброя. За малко да можех, ама ц. Нищо, де, както каза майка ми "Е, не може всички концерти да огрееш" 35
  еее що бе newsm78лошо ли ще е ако може на всички концерти да ходиш/всички които те кефят разбира се/,тя и моята майка още не знае ,че ще трябва да гледа малчо на 30.06 ама ще я изненадам,мърдане няма Mr. Green
Цитирай

ЛОшото в случая е, че много пари ще ми излезе пътуването до Каварна Crying or Very sad, а една седмица по-късно заминавам за Франция и ще трябва да поспестя някой лев. Crazy
Цитирай

Варна

Пу съм втора на редицата зна4и  Mr. Green
Цитирай

Тайничко се надявам да ме огрее, ама май не съм от сигурните.
Цитирай

Варна

Айде трета да се пиша Smile Купихме билетите и се готвим, сега сме на етап: търси се баба, която да гледа малкия Smile
И вашите ли билети са розови Shocked Много старнно ми изглеждат
Цитирай

BE, 2260

Аз няма да дойда, но пращам мъжа ми Cool
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора