Концертът на Manowar в Каварна

  • 3 416
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 365
хихих, размечтала съм се, а? Flutter
Ами, като е такова положението май с 3-4 ръце гласувам за плажа и огънчето...
само дето не разбрах как да те позная по снимка Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 365
Опа... разбрах:)

# 62
  • София
  • Мнения: 2 845
То в Каварна едно свястно заведение няма, а ти клуб търсиш! 
ааа, мисля, че си имат интернет клуб, нИдей така!
един приятел се беше разписал след един от концертите по форуЯмята Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 386
Блазе ви,ние не можем  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 6 992
И с нет клуба съм го правила...С ловешкото ми приключение...От 11 до 3 сутринта на моста, от там на гарата, която се оказа заключена и от 3 до 7 в интернет клуб, в който слава богу имаше някакво диванче, кьорав компютър не погледнах, излегнах се като пич. Момчетата и те. Никой не ни изгони Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 365
Хей, съфорумци, какво стана, ще се събираме ли след концерта на плажа да посрещаме Джулая?

# 66
  • София
  • Мнения: 365
Да ви се изфукам - купих си палатка... вече не ми трябва квартира за 30-ти вечерта... сега само да се съберем за цър-пър:)

# 67
  • София
  • Мнения: 1 074
Наближава, наближаваа!
Абигейл, ако си самичка, пиши ми на лични, ще ти дам телефона ми да се уговорим Wink

# 68
  • Мнения: 168
И аз съм там. Мен ще ми е за първи път. Мъжът ми и приятелите му са луди фенове, та аз покрай тях прихванах. преди две години имаше 3 дневен фестивал в Германия и нашите хора естествено - там, на първи ред...(и моят мъж там) Единият даже спечели състезание по канадска, участва за награда в комисията за мис Manowar и разни такиви, та нашата агитка юнаци могат доста често да се видят на DVD -то The day the earth shook - the absolute power от 23 юли 2005. Ако някой го има- вътре има книжка със снимки от фестивала и са сложили една само на българите! Сега се сещам, че тоя същия го има и там нещо бърбори, ама нали съм зле с английския  Blush не могА да докладвам какво. Ами това е де, исках само да кажа, че Manowar на всеки концерт виждат едни и същи физиономии от България, та да знаят че и ние ги чакаме. Честно казано аз не вярвах, че някой ден ще дойдат тук и искрено се надявам организаторите да могат да им осигурят нужното качество на звука и всичко останало. Дано не ги разочароваме  Praynig

# 69
  • Мнения: 226
И ние с мъжа ми сме се записали за Manowar още от преди месец. По-близичко ни е от София и искрено се надявам да виждам много по-добре, отколкото на Мейдън.
Снощи гледахме в youtube няколко клипа от последните им концерти и нещо се разочаровахме. Джони Ди Майо май хич вече не го бива в пеенето - както и Брус Дикинсън де. Ама възрастта явно си казва думата - пазят се хората и на бисове много много не излизат.
Поне ще се разходим малко и ще покуфеем. А бебко ще куфее при баба си  Grinning

# 70
  • Мнения: 4 555
Има мегдан за разочарование, но не от певческите способности на Ерик Адамс (както всъщност се казва вокалистът), а от тъпотиите, дето ще ги плещи Джой Ди Майо в паузите.
Не са за подценяване, наистина. Макар че се надявам на нас да ни ги спести, както и наистина да изтипосат някой готин сетлист.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 074
И ние с мъжа ми сме се записали за Manowar още от преди месец. По-близичко ни е от София и искрено се надявам да виждам много по-добре, отколкото на Мейдън.
Снощи гледахме в youtube няколко клипа от последните им концерти и нещо се разочаровахме. Джони Ди Майо май хич вече не го бива в пеенето - както и Брус Дикинсън де. Ама възрастта явно си казва думата - пазят се хората и на бисове много много не излизат.
Поне ще се разходим малко и ще покуфеем. А бебко ще куфее при баба си  Grinning

Джой Ди Майо е басистът  Peace

# 72
  • Мнения: 226
УУУффффф каква съм и аз фенка Sick......естествено че е басиста ....Сори за грешката! Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 750
Някой да няма билет? Някой да иска да иде с друг, който да няма билет? Имам билет за даване- продаване. Свиркайте. Аз няма да ходя. Давам моя.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още няма завърнали се?
Значи аз ще съм първа Laughing
3 часа Manowar, много мръзнене, много ама много продължителн стоене прав ( за мен лично само 8 часа на стадиона, ама имаше и 3 часа разходка из Каварна)
Добри подгряващи групи, някакви руснаци и Holyhell. Последните изпяха Фантома на операта с Ерик Адамс   superuu много добро!!!!
Manowar започнаха чак в 23ч., лично за мен си беше чиста гъзария да караш хората да чакат кръгъл час, при положение, че вече са скапани. Много стари парчета, много нови... То не бе Валхала, не бе Один...  superuu  superuu  superuu
Звука много добър, блъскаше в гърлото направо. На втория час ми прилоша и доволно изгледах остатъка от концерта по-отдалеч Sunglasses
Ерик Адамс ме разби, страшен глас, Джои и той един чаровник Wink
Лошото бе, че бях толкова грахнала че само се питах кога ще свършат най-сетне. Просто не можах да се насладя до край.
Евала, че свириха 3 часа. Май само DT направиха подобен концерт newsm78
Като цяло емоцията и адрелина от Металика, досега не е повторила Thinking

Общи условия

Активация на акаунт