Знаете ли дали майките Ви четат този форум?

  • 3 250
  • 85
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 283
Съвсем случайно наскоро установих, че собствената ми майка чете този форум. Както и много други "баби". Това ме изненада по-скоро неприятно. Най-вече защото тук споделям и много лични (дори интимни неща) за семейството ни, които не бих желала мой роднина или познат да знае. Особено ценя анонимността тук, която ми позволява да споделям проблемите си и да търся съвет, което не бих направила "на живо" в много от случаите.

Какво е Вашето мнение по този въпрос? Ако се включи и някоя от "бабите", ще стане много весело Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 423
Не. Но ако чете, ще ме познае.

# 2
  • Мнения: 2 677
Знам, че не чете. Главата си залагам.
Пък и да четеше, не би ме притеснило.

# 3
  • Мнения: X
Слава богу,че не знае как се включва компютъра Mr. Green,а не пък да ме чете.Моята майка е пълен инвалид за новите технологии.Тя един смс, не може да си прочете на телефона,не пък на ПС да седне. Joy
Моята опция я няма Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 5 283

Добавих една тип "разни"...

# 5
  • Мнения: 13 512
със сигурност нито майка ми,нито свекърва ми четат, но затова пък сестра ми не само чете, ами и пише!

# 6
Не чете, защото няма достъп до интернет.
Но дори и да четеше, това не би ме притеснило - нямам тайни от нея. Даже напротив: би ме зарадвало, защото мисля, че би ме разбрала и опознала още по-добре.

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 409
моята майка чете в Готварския и в Нашите деца Simple Smile Hug

# 8
  • Мнения: 25 571
И какво сега, дай да баннат майките и свекървите ви, защото не можете да си държите езиците зад зъбите ли?  Mr. Green
Не, моята майка не чете, само защото няма компютър и интернет. Но пък синът ми чете понякога.  Laughing

# 9
  • Мнения: 569
Със сигурност не чете,имаме само един компютър в къщи, който ползвам само аз/и повече да имахме пак щеше да е същото/......навън също е невъзможно да го прави.
Не бих се притеснила ако обаче влиза тук,не би ме познала и не би ме търсила дори сред потребителите.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Сигурна съм, че не посещава форума.
Честно казано, не знам точно как ще се почувствам, ако разбера, че ме чете... Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 5 283
И какво сега, дай да баннат майките и свекървите ви

Пази Божке от такъв тип цензура  Embarassed Просто повече "предпазни" мерки и по-малко конкретика и толкоз Simple Smile


не можете да си държите езиците зад зъбите ли?  Mr. Green

 newsm78  newsm78  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 668
Не чете!

# 13
  • Мнения: 330
Със сигурност - НЕ чете този форум.

# 14
  • Мнения: 1 233
Майка ми не чете. Не й остава време, иначе е навита да се регистрира от доста отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт