Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 181 отговора

Варна

...потребител с какъв ник трябва да се появи, за да го забележим от раз, да си кажем:"Ейййй, да му се не види, какъв оригинален ник има, никога нямаше да се сетя, браво-с!"  Laughing

Тук никове си имаме какви ли не, свят да ти се завие, но предлагам да си кажете идеите за ЗАПОМНЯЩ СЕ, ОРиГИНАЛЕН, НАБИВАЩ СЕ НА ОКОТО ник.

Цитирай

In the endless dark

Хм,че то всеки като си е измислял ника
си го е мислил точно такъв.  Thinking
Цитирай

Варна

Хм,че то всеки като си е измислял ника
си го е мислил точно такъв.  Thinking

Аз - не.  Wink
Цитирай

Белгия/София

Аз запомних hey_ya от новите. Трудна работа е това с никовете. Не харесвам умалителните и цифрите. Например Мишленцето_88 и от сорта. Не харесвам и незапомнящите се. Допадат ми семплите. Не харесвам и с главни букви, един вид да изпъкват. Уф, то пък какво ли ми остана да харесвам  Laughing
Както ми каза един пич от форографския форум - голям смелост се иска да се кръстиш Блонди и да очакваш сериозно отношение  Rolling Eyes
« Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 18:28 от Блонди »
Цитирай

Варна

Точно това ми беше мисълта. Потребители, които навремето са се кръстили, пирмерно, на mimi79 или b24pptu17, в един момент са разбрали, че никой не ги запомня и са се прекръстили на разни Летящи магарета, Пропаднали звезди, Цапардосани зелки и др. "интересни" имена.  Laughing
Цитирай

Ами и аз не харесвам такива никове с цифри. Като примера на Блонди. Или пък има тук няколко от др. тип-"мама на еди-кой-си". Звучи ми все едно нямаш собст. индивидуалност.
Харесвам кратки никове. Ето напр., Киса ми харесва. Харесвам също и собст. си ник. Cool Даже не знам откъде съм го измислила. С него си се подвизавам из вирт. пространство от 5-6г.
Цитирай

Холандия/Хага

Пръцка

Flutter
Цитирай

Варна

На мен ми правят впечатление постингите, мненията, аватарите, подписите.
Когато много често ми харесва да чета някой, помня и ника.
В дадени теми влизам само защото даден човек ги отворил или отговорил преди мен.
Цитирай

Не знам, но точно днес видях ник, завършващ с 2701.
И се сетих, че имаше интегрална схема на Motorola СМ 2701 -
EPROM памет с организация 1024х1 bit  Shocked
Цитирай

Белгия/София

Дрисла  Rolling Eyes
Цитирай

Холандия/Хага

Пръцка е по-благозвучно и по-нежно Flutter.
Харесва ми Thinking, как не съм се сетила по-рано smile3555.
Цитирай

ЦУРА бих запомнила  Laughing Обикновенно запомням или  много тъпи никове или такива с много фантазия измислени   Laughing
« Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 19:27 от L е о »
Цитирай

Стария ми ник беше много хубав и нежен, но го смених, за да не изпъквам. Не желая да ме разконсперира някой познат. Всъщност, когато измислих този си ник, дори не знаех какво означава. Просто ми се стори незабележимо и тривиално съчетанието ..._girl  Laughing  Затова и избягвам аватарите ми да са забележими.

По темата: Искам "Путка Шундева".Аналог с Цомба Гърдева. Преди време една приятелка като се регистрира тук, исках да се пише така, но тя не се нави.  Tired
Цитирай

Да, тоя ник би ме впечатлил.
Срам ме е да напиша мъжкия аналог.
Ташко Мъдев.
Цитирай

жена на мъжа си остава мой фаворит, с обратен знак. Да беше се регистрирала направо с неговото име  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 181 отговора