Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

UK

Преди известно време Стефан бърка нещо в настройките на езиците на компютъра ми и сега не мога да пиша на кирилица в ноутпад, а вече написаните документи ми се отварят с йероглифи. Какво да направя за да си оправя документите и ноутпада ми трябва, все пак. И откъде да си дръпна свестен Офис, щото си нямам.
Цитирай

На изток от Рая

Ако си на XP пробвай за настройките това
Start - Settings - Regional and language settings (кликаш 2 пъти) и от там избираш Advanced, подадения език трябва да е български, ако не - си го смени. Ако си на 2000 пиши на лични да ти обясня  Smile
Цитирай

UK

Български е и точно там бъркаше и Стефан... Промени го защото му трябваше да е на английски, после пробва пак да го промени на български но му искаше някаква... парола или код или не знам какво и уж не стана, но после като влезе пак си беше на бг само че не можеше да пише вече на кирилица в ноутпад.
Цитирай

На изток от Рая

Ами тогава да пробваме с насторйките на ноутпада
От Format, пробвай с Font и после задължително да ти е на Lucinda Console, а отдолу от падащото меню cyrillic
Пиши какво е станало, че ми стана интересно  newsm78 . Дано да успея да помогна  Wink
Цитирай

UK

Оокей, може да съм пълен индианец, но в ноутпад няма формат. Smile
Цитирай

Русе

Отиваш в  Control Panel --> Regional and Language Options. На двете места които виждаш избираш English (United States). В папка Advanced - също. Рестартираш. Пак влизаш там и този път даваш Bulgaria на въпросните 3 места. Пак рестарт. Да почерпиш !  Laughing Hug
Цитирай

На изток от Рая

Е аз нали това и казах. А иначе има формат - виж
Явно за обяснението не съм се справила много добре и най-важното толкова подробно като dobreff  Peace
Цитирай

UK

Това показва като се опитам да сменя обратно на български.
Цитирай

На изток от Рая

Лошо  smile3516 , трябва ти инсталационния диск за това, без него май не може да се оправи...като гледам  newsm78
Обаче това е много странно. Не казвам, че съм първа група с компютрите, ама по това, което виждам ми изглежда, че като е инсталиран не му е бил зададен българския. А ти си писала до сега на български...  Rolling Eyes
Цитирай

UK

Точно това се появяваше и миналия път като сменя настройките приятеля ми и после не знам как пак стана на български. Като рестартирах ме пита дали да върне настройките за кирилица аз му дадох да не прави нищо. Уф трябва ми това... Confused
Цитирай

Русе

Иска ти инсталационния диск на Windows за да си копира отново българските кодови таблици ? Нямаш ли ?
Цитирай

UK

Нямам СиДи изобщо. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.